Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu przeprowadziłem się do Niemiec a że na Polskim koncie PS4 miałem sporo gierek postanowiłem zabrać konsolke ze sobą i tutaj pojawia się problem.. Da się jakoś zmienić region sklepu ale tak by można było kupować np w euro? Mając Polskie konto nie mogę doładować euro czyli w walucie której teraz zarabiam a szkoda mi tego konta i nie chcę tworzyć nowego.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze jedno pytanie jak już jakoś uda się czy na nowym czy na tym koncie doładować portfel w euro to czy kupując gre na terenie Niemiec będzie do wyboru język w grze czy narzucony jest na taki w jakim kraju się znajduję?
#kiciochpyta #ps4 #gry #pytanie
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@only_dgl: od jakiegoś czasu można zmieniać region sklepu/konta więc nie ma problemu. 2 pytanie, będzie to wersja przeznaczona na ten region ale nie wyklucza ze będzie tam język polski. A domyślny język w grze jest ustawiony pod język jaki ustawiłeś na konsoli
@only_dgl Zawsze możesz doładowywać kodami z eneby, wychodzi taniej niż bezpośrednio.
Weź pod uwagę że nie w każdym regionie jest dostępny każdy język, są przypadki gdzie nawet angielskiego(!) nie ma (Call od Duty któryś z nowych z regionu chyba włoskiego czy hiszpańskiego)