Wpis z mikrobloga

Skonczylem dzisiaj single GTA 5. Jakie to jest przehajpowane gowno. Slaba fabula i do tego podzielona na 3 postacie co daje negatywny rozwodniony efekt. Pod wieloma wzgledami gorsze od poprzednich czesci. NPC panikuja i uciekaja bo stoje na chodniku, auta wjezdzaja mi pod prad albo zmieniaja ciagle pas ruchu. Pojechalem za straza pozarna na sygnale to sie okazalo ze zatrzymuja sie na czerwonym swietle. Pojazdy maja w dupie sygnaly dzwiekowe z radiowozu wiec sobie tylko wyje bezsensu.

Na poczatku wow bo 3 rozne charaktery ktore szybko okazuja sie plytkie i nijakie to samo tyczy sie reszty postaci. Na koniec gry dowiedzialem sie ze w tej grze sa jacys antagonisci. Mnostwo niewykorzystanych miejsc np. wiezienie. Jak zobaczylem ten zaklad karny i jak blisko jest Trevora to myslalem ze bedzie zajebiscie a tu tylko komunikaty zebym omijal przestrzen powietrzna. Ostatnie misje nie sa satysfakcjonujace.

Przeszedlem to na lacznie 75%. Dobrze ze dostalem to od Epica za darmo bo jakbym za to placic to bym sie #!$%@?. Jak sobie przypomne gdy na premiere znajomy byl nieprzytomny bo dniami i nocami #!$%@? w GieTeA to mnie w zoladku skreca a sa jeszcze ludzie co caly czas to kupuja w dziesieciu egzemplarzach na rozne konsole.

Trzepia kase na frajerach z online. Ni #!$%@? nie czekam na 6 czesc bo nie warto.

Zmarnowamy potencjal i bezjajeczny szajs.

5/10

Taka jest moja prawda gier.

#gry #gta #gtav
sops - Skonczylem dzisiaj single GTA 5. Jakie to jest przehajpowane gowno. Slaba fabu...

źródło: comment_1654437136wCMhgqh8lUxpyFYvxlqPVH.jpg

Pobierz
  • 47
@sops Mi się ogolnie podobała, przeszedlem dwa razy ale lubię ten klimat i swobodę. Nie zmienia to faktu że ta mapa ma potencjal na znacznie lepsze misje, najgorsza byla imo z bankiem federalnym. Jak pamiętam byl to chyba ostatni napad, a jakże prosto zrobiony i nie wymagający żadnego trudu, zdecydowanie prostsze względem poprzednich (nie sugerować się ze gra jakkolwiek jest trudna). Widziałbym tę misję kończącą się na fabularnym złapaniu bohatera albo dwóch,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sops: to tak znasz 20% gry, reszta jest w online, w ogóle mało można powiedzieć o tej grze z samego SP, możesz zagrać sobie samemu w online, ale trochę potrwa nim kupisz sobie opressora albo wiele innych fajnych rzeczy jak wg bolid F1 czy latające auto, ten Opressor to latający motor, ale na początku nie strzela rakietami, o nie! Trzeba kupić więcej i więcej. Samotne sesje na początku to gwarancja braku
@Kroledyp: Mowisz o przeskoku technologicznym wiec podaje jeden przyklad z nowej technologi. Gra to jest fabula i rozgrywka a nie easter eggi i duza mapa. Historia i jej prowadzenie jest slabe, misje nudne i nic mi nie daja ciekawostki jak w jakis krzakach wilkolak lezy.
@sops mnie wkurzało to, że wszędzie trzeba jeździć furą by coś załatwić.

> telefon, jest sprawa homie, wbijaj

> jedz na drugi koniec miasta pogadać z gościem

> dostajesz misję w części miasta, z której własne przyjechałeś

> jedziesz na misję. Misja polega na podwiezieni kolegi ziomka, oczywiście furą, oczywiście w trzecią część miasta

> dialogi podczas jazdy. #!$%@? rozumiesz z tego ich angielskiego slangu, więc starasz się czytać napisy, ale zapieprzasz
@Shmoikel: wszystkie pojazdy, miejsca, bronie, ubrania i skiny z Online są w Singl'owej wersji, ale żeby je użyć trzeba modyfikacji Enhanced Native Trainer.
Bez tego moda nie wyobrażam sobie grać w GTAV.
Dzięki niemu mogę tuningować każdy pojazd, gdzie ze chcę w tym te z Online, to samo z broniami.

@Amenotejiikara: GTA San Andreas jest arcydziełem i najlepszą częścią serii, a wsparcie modów po dzień dzisiejszy, pokazuję jaką ma popularność.
@kaczoor: Możesz tez zamówić taksówkę. Ale skoro gra ma w nazwie THEFT AUTO to chyba będziesz na misje samochodami jechać. Choć i tak wychodzi na to ze jak skończysz fabule to jeździłeś wszystkim.