Wpis z mikrobloga

Burneika: czy Robur i cała ekipa WK jest w 100% czysta, czy jednak używali jakichkolwiek wspomagaczy?
Robur: w 100% nie bo wiadomo, że Ponczek tam próbował różnych rzeczy, więc nie mogę tutaj powiedzieć, że jest w 100% czysta
#wk #warszawskikoks #warszawskifarmazoniarz #sterydy #mikrokoksy #highleague #famemma
Twoja_tata - Burneika: czy Robur i cała ekipa WK jest w 100% czysta, czy jednak używa...

źródło: comment_1654446659eVmZZkIuCT4EBZooUbyvFQ.jpg

Pobierz
  • 23
@AlexAndR: @mszto: @mszto: @krystian-stepaniak: @niepogadasz:
xddd no ma racje
jak #!$%@? bombe i wskoczysz np na 90kg z 75 i potem znowu ci spadnie do stanu wyjsciowego to potem będzie Ci łatwiej dojść do np 85 niż jakbyś nigdy nic nie brał

do wygooglowania dla państwa tylko raczej badania w j. angielskim - jądra włókien mięśniowych i sterydy

poza tym zwykla pamieć miesniowa, jak juz raz cos
a dzieje sie tak w uproszczeniu dlaetogo,ze dajmy na to na jeden pasek miesni, na bombie tworzy sie nie jedno jadro komorkowe a poweidzmy 3-4 i one juz zostaja na stale. wiec nawet jak przestajesz brac to taki miesien bedzie zawsze lepiej odzywiony.
a dzieje sie tak w uproszczeniu dlaetogo,ze dajmy na to na jeden pasek miesni, na bombie tworzy sie nie jedno jadro komorkowe a poweidzmy 3-4 i one juz zostaja na stale. wiec nawet jak przestajesz brac to taki miesien bedzie zawsze lepiej odzywiony.


@AlexAndR: okej, a mógłbyś streścić jaka jest różnica w odbudowywaniu naturalnej masy mięśniowej, a odbudowa masy "posterydowej"? Z tego co napisał @czillaut zrozumiałęm, że to tylko kwestia pamięci
@malinq: nie napisałem że tylko, przeczytaj post jeszcze raz, na samym koncu napisalem 'a poza tym'.
na bombie tworzy ci sie duzo wiecej (wiecej niz jakbys ta mase osiagal naturalnie) jader komorkowych miesni ktore utrzymuja sie takze po bombie. wiecej jader = lepszy progres
nie napisałem że tylko, przeczytaj post jeszcze raz, na samym koncu napisalem 'a poza tym'.

na bombie tworzy ci sie duzo wiecej (wiecej niz jakbys ta mase osiagal naturalnie) jader komorkowych miesni ktore utrzymuja sie takze po bombie. wiecej jader = lepszy progres


@czillaut: fakt, mój błąd. dzięki