Wpis z mikrobloga

Iphone 13 mini, zero rewolucji - 5 000 zł

@Proba_Ratowania_Poziomu:
Już apple dopadła inflacja? W styczniu za 5499 to stał 13 pro max. A z tą rewolucją to nie wiem jak mini ale pro max ma baterię która trzyma dwa razy dłużej od czegokolwiek innego - 10-11h SOT, ładuję raz na dwa-trzy dni.
najtańszy 13 pro kosztuje obecnie ok. 4 000 zł, ja spojrzałem na wersje 512 GB.


@Proba_Ratowania_Poziomu:
No z tymi cenami za wyższe pojemności to już przegięli totalnie, szczególnie że w dzisiejszych czasach gdzie wszystko i tak ląduje w iCloud/GDrive to dość niszowe zapotrzebowanie. Tak w sumie na szybko myśląc to chyba tylko dla twórców treści którzy chcą używać formatu ProRes w 4K jest to przydatne, żeby nie zrzucać video po każdej
@Proba_Ratowania_Poziomu:
No a ja właśnie w drugą stronę - tylko pro max. Po 13 latach ewolucji rozmiarów telefonów z androidem nie byłbym już w stanie wrócić do niczego mniejszego. Najbardziej mi tęskno do Xiaomi Mi Max, który nie dość, że miał prawie 7 cali to jeszcze w szerszej proporcji 18:9 zamiast popularnego 19,5:9 czy 20:9 i był chyba jedynym telefonem na andku z którym nie bałem się czy mi starczy baterii
Pobierz
źródło: comment_1654548696h4P26FuPQcnMVsbDif1Dgy.jpg
@smk666: No to uzależnienie odróżniamy robi swoje. Ja z Androidem zatrzymałem się na SE Wt19i łącznie z tym ze siedziałem na xda i dam sobie zacząłem modyfikować romy i Kernela, zabawa fajna i w pewnym momencie ten android 2.3.4 działać zaczął fajnie. Potem już miałem tylko iPhone z wyjątkiem na jakieś xiaiomi na potrzeby firmowe. Obecnie mam iPhone 11 i iPhone 7. 7 będę wymieniał na 12 mini - bo przez