Wpis z mikrobloga

Coraz częściej nachodzi mnie myśl, by wrócić do patronowania #radionowyswiat w związku z nudą w #radio357 RNŚ niezmiennie wkurza mnie zbytnim rozpolitykowaniem ale to, co się odwala w 357 ostatnio zaczyna mnie drażnić. W koło Macieju te same kawałki, lansowanie na siłę ultrasłabej piosenki promującej to (nudne od zawsze moim zdaniem) Męskie Granie. Na styl nieśmiesznego Stelmacha mam alergię już od dawna a chłop mam wrażenie, niedługo wyskoczy mi z lodówki, gdy ją otworzę. Muzyka w RNŚ wydaje się o wiele bardziej zróżnicowana. Mimo, że do niedawna byłem wręcz w bojówce Radia 357, to zaczynam odpuszczać. Jak skończy się poranek, to w zasadzie "Kieruj się na południe" można posłuchać jako taiego typowego radia towarzyszącego, później Pan Kuba o 12.00, to już klasyka ale od 13.00 do popołudniówki nie ma nic godnego uwagi. Audycje zapychacze, mam wrażenie.
  • 12
@DocentMarzanek: załóż skary do pary na głowę i popraw nerką gdzie doczepili tylko logo na superekologiczny poliester i od razu humor się poprawi.

A dla ujścia nerwów można posłuchać sobie audycji z hotelu gdzie pani zachwala ich masaż, bo ich masaż jest najlepszy.( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i zapomniałeś o liście piosenek xD
@Gryphin27: Wagli słucham często, bo sam mam gust zróżnicowany a oni prezentują muzykę od jazzu po jakieś odjazdy noisowe. "Muzyka poważna" z racji tego,że jestem starym i wciąż aktywnym jeśli chodzi o kupowanie płyt i koncerty, punkiem była moją ulubioną w RNŚ ale nie słucham od czasu przeniesienia na 22.00. Koliduje mi z koniecznością spania w poniedziałki o tej porze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zgadzam się,
@DocentMarzanek: Ja już całkiem niemalże odszedłem do RockserwisFM i lub niektóre audycje na Nowy Świat. 357 ma jakie smętnie miałkie kawałki ostatnio. W 357 pozycja obowiązkowa to mini Max czy jak się to teraz nazywa