Wpis z mikrobloga

Czy istnieje większe raczysko niż pic related?

Nie wiem jak jest w waszej branży ale to co się odpierdziela na CringeIn to jest przekroczenie pewnych granic onkologii

- wrzucanie cytatów z miliarderów
- udzielanie wywiadów jakims nonameowym gazetkom branżowym w których padają same ogólniki typu "innowacja jest ważna, ale innowacja stopniowa chociażby poprzez wprowadzenie sprawniejszego KYC również" - litości bo wyjde z siebie
- wrzucanie memów
- wrzucanie memów o samym sobie, jakieś internal jokes które nikogo nie śmieszą
- wrzucanie jakiś historii z Ukrainy (?)
- brandzlowanie się do słowa "sukces"
- wrzucanie newsów i podniecanie się typu "Camilla Vasquez dostała awans" - NPC podnieceni, 200K polubień
- wrzucanie jakiś esejów o motywacji
- ogólny klimat #!$%@?, żeby być "go getter" i być pozytywnym
- jakiś dziwny trend aby cisnąć po home office ostatnio, szczególnie po wypłynięciu emaila Muska. Wszyscy walą konia do tego emaila "dobrze im napisał, on nie potrzebuje porad on jest miliarderem nie przez przypadek" xD
- spam w wiadomościach typu, jesteśmy firmą Yellow Pope mamy super solution dla twojej firmy
- wykorzystywanie wizerunku swoich młodych pracowników do PR'u - typu zamówili coś na wynos, dali im jakiegoś szampana i robią tym biednym 20 latkom zdjęcia PR'owe i wrzucają na wall jacy to oni dynamiczni i fajni. Najlepiej jak jest jakis murzyn to już w ogóle oh ah
- pełno LPG - jakie to ważne by akceptować odmienność - no chyba, że masz poglądy inne od naszych to wtedy nie.

Miałem notyfiakcję i wszedłem tam na chwilę z samego rana, ciśnienie już skoczyło do 140.

#linkedin #hr #homeoffice #programista15k #gownowpis #zalesie
QAtester - Czy istnieje większe raczysko niż pic related?

Nie wiem jak jest w wasz...

źródło: comment_1654754998dayLOMsu6HHzEL5pISSmaD.jpg

Pobierz
  • 39
@QAtester: Nie widzę prawie różnicy pomiędzy Linkedin i wyjściem z domu. Można dostać takiego samego raka:)
Ale musze powiedzieć że w tej tłuszczy są spoko ludzie. I czasem dostaje bardzo spersonalizowaną wiadomość z ofertą świetnie dopasowaną do mojego profilu.
@QAtester: ode mnie:
-korpo madki branzlujące się jakim hardkorem jest bombelek na homeoffice
-rekruterzy nieczytający profilu i wysyłający ofertę kompletnie niepasującą, u mnie głównie wysyłają .net/java gdzie ja embeddowiec

co do LPGQWERTY i poprawność to nie zapominajmy o twórcach luksemburskiego superkomputera, gdzie społecznosć się zesrała o brak baby w zespole XD a ci następnego dnia przeprosili XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@QAtester: no niestety ale ewolucja LinkedIn.

1. Powstaje branżowy odpowiednik FB
2. Czasem ktoś coś fajnego wrzuci, można poznać ludzi z branży, dowiedzieć się o eventach
3. Można znaleźć pracę
4. Rekruterzy widzą potencjał
5. Ilość ludzi z HR zaczyna przewyższać ilość specjalistów
6. Powstaje duża konkurencja, więc zaczyna się wyrabianie marki wpisami i aktywnością
7. Nikogo już to nie obchodzi, panie z HR mają za dużo czasu - jakość wpisów
@QAtester: Bo tam siedzą 2 typy ludzi:

- tacy którzy nie nadają się nawet do przerzucania gnoju i muszą ogłaszać swój wyimaginowany sukces wszem i wobec, bo inaczej nikogo nie obchodzi ich 20sty certyfikat z "SOCIAL MICROMANAGEMENT zmarnowałem 5 lat życia na gównostudia ENGINEERING" i nikt ich nie będzie chciał zatrudnić

- tacy co włażą tam raz 2 na lata, znajdują robotę i wyłączają to w #!$%@? na kolejne 2 lata
- pełno LPG - jakie to ważne by akceptować odmienność - no chyba, że masz poglądy inne od naszych to wtedy nie.


@QAtester: najpierw dałem ci plusa, a potem dojechałem do tego momentu i jednak jesteś upośledzonym homofobem i na plusa nie zasługujesz. Przez palce poprawny skrót ci nie potrafi przejść.

LPGQWERTY


@AbyssWatcher2137: kolejny ułom nie potrafi napisać poprawnie 4 liter i musi się popisać, ha tfu