Wpis z mikrobloga

@biala_wilczyca: poszukaj też na ebay... bardzo często ludzie sprzedają takie zwykłe klocki.
proponuję też fb market... sam sporo kupiłem uzywanych klocków... wiadomo, miks wszystkiego, ale jak się poszpera to coś się znajdzie
to najtaniej wyjdzie kupienie wybranych klocków w kubkach w oficjalnych sklepach lego.


@JackBauer: no nie bardzo. Najtaniej wyjdzie kupowanie mixów na olx/allegro.
Na ściankach mają mały wybór klocków. Tych małych można faktycznie kupić od groma i wychodzi wtedy tanio, ale dużo z tego nie zbudujesz. A przy napychaniu kubełka większymi klockami strasznie drogo płacisz za jeden element. Oraz dodatkowo masz sporo luzów w kubku :)
@biala_wilczyca: ja np kupiłem sobie Imperialny wahadłowiec 75302. I jest to bawialny zestaw ewidentnie i przypłaca to wyglądem który pozostawia wiele do życzenia.
To kupiłem creator 3w1 (one wychodzą bardzo tanio z reguły) dla jego elementów: Przygoda w promie kosmicznym 31117 pasował kolorystycznie i spora część elementów nadawała się do modowania wahadłowca lambda(i nie tylko) by był jak ten z 2015r i bliżej do filmowego pierwowzoru - jednego z dwóch bo