•  

  Ma ktoś działający numer do wpa Gdańsk? Nikt nie odbiera pod żadnym z numerów od 2 tygodni nie odesłali mi legitymacji co oni tam robią?!?!!?,oneone11mm
  #pozwolenienabron #bron

  źródło: ei_1654853508491.jpg

  •  

   @iminwykop: twoja legitymacjanpewnie lezy na poczcie a nie w wpa

  •  

   @iminwykop: jak Ci nie przyjdzie przez 45 dni to się zacznij martwić, w dwa tygodnie to oni nawet nie odebrali tego z poczty. W ogóle ciekawe kiedy do tych stójkowych dotrze, że pandemia się już skończyła i nie powinni się na nią powoływać. Kiedyś człowiek jechał i tego samego dnia uzyskiwał wpis, a teraz trzeba tygodniami czekać na ich łaskę.

  •  

   Nikt nie odbiera pod żadnym z numerów od 2 tygodni

   @iminwykop:
   Od początku roku moja legitka więcej leżała w WPA niż u mnie w domu. Dwa pierwsze razy czekałem po jakieś 45 dni, teraz już czekam miesiąc.

   co oni tam robią?
   Mają braki kadrowe w działach związanych z bronią, więc nie procesują rejestracji broni na bieżąco, tylko zbierają i raz na jakiś miesiąc Pan Jarosław siada i rejestruje.

   Ma ktoś działający numer do wpa Gdańsk?

   Spróbuj ten:
   477414381

  •  

   @iminwykop: jak kolega @Polinik pisze, zazwyczaj 1 - 1.5 miesiąca. Możesz zadzwonić usłyszeć, że trzeba czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°).

  •  
   Aureilon

   0

   @iminwykop: u mnie, co prawda nie WPA Gdańsk, ale czekałem łącznie z miesiąc. I ogólnie tyle samo czasu zajęło dostarczenie do mnie paczki z USA łącznie ze wszystkimi odprawami celnymi itp co obrót przesyłki listownej w tym samym mieście (mam blisko ale przyjmują tylko w godzinach mojej pracy więc została mi poczta).

   Lepiej takie sprawy załatwiać przy okazji urlopu albo wolnego dnia, żeby podejść i załatwić wpis od ręki.

  •  

   podejść i załatwić wpis od ręki.
   u mnie, co prawda nie WPA Gdańsk


   @Aureilon:
   Widać. :)
   Przed pandemią też w Gdańsku się wchodziło z ulicy i rejestrowało od ręki.
   A teraz -- wstępu do WPA nie ma, papiery wrzucasz do skrzyneczki w przedsionku, bo przecież obywatel-robak nie może mieć wstępu do jaśniepańskiego pałacu.
   Czy się wyśle pocztą, czy wrzuci do skrzynki -- te 1,5 - 2 miesiące trzeba odczekać.

  •  

   @iminwykop: sprawdź skrzynkę pocztową, wygląda na to, że przerobili pulę rejestracji z maja i odesłali legitki -- 6 osób z klubu dostało dziś/wczoraj.

   pokaż spoiler i luje zarejestrowali mi ARa na kolekcję zamiast na sport (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Gorące dyskusje ostatnie 12h