Wpis z mikrobloga

Taki był ostatni trade w poprzedni piątek, ze cały tydzień grałem na nasdaczku. Wyciśnięte od wtorku 10k w tym 2k dzisiaj XD Aż smutno było słuchać ludzi na zooomie co twierdzili, że odczyt jest w cenie po wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kaska z giełd wypłacona. Czas trochę kasy przewalić na wakacjach
Do zobaczenia we wrześniu. Nie ma już grania zyskiem z #luna XD


PS Zwycięzca z ostatniego(3.06) rozdajo wyłoniony jutro wyniki

#gownowpis #gielda #usa100 #zaorski
Pobierz
źródło: comment_16548876464s5BArbrbSBQV8sZw9rK8d.jpg
  • 15
@fragola: Wow pięknie ( ʖ̯) graty.
kurła gdybym nie ustawił sobie take profit przed tym spadkiem to tez bym tyle miał!


Zamknęło mi kilka pipsów poniżej okienka. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby głupota, ale zawsze ustawiam jak wiem, ze nie będę miał dostępu do rynku przez dłuższy czas w ciągu dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fragola: niedawno zamknąłem longa, bo uważałem, ze będzie wyciągnięcie na koniec. Zamknąłem (11852->11916), bo zdałem dobie sprawę, ze otworzyłem pozycje chwile po zamknięciu „ostatniego trejda”.


Mogę Ci tylko tyle napisać. Od teraz jestem poza tym ( )
Nic z tego nie rozumiem ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hipokampO_o: ja ci wyjaśnie: hazardziści chwalą się że akurat im weszło. Oczywiście jak nie wejdzie to siedzą cicho więc wydaje ci się że zarabiają niesamowite pieniądze - w praktyce w długim terminie wychodzą na zero lub gruby minus

łatwo poznać kiedy to się dzieje: chwalą się po zamknięciu pozycji a nie kiedy ją otwierają
@massh @ossprime @hipokampO_o typ nawet mnie nie zna, nie chciało mu sie nawet sprawdzic mój profil a juz wyzywa mnie od hazardzistów i mozna to poznać poprzez nie pokazywanie przeze mnie otwartych pozycji tylko zamkniętych XDDD otóż nie tym razem

https://www.wykop.pl/wpis/65920681/ostatni-trade-i-wakacje-long-nasdaq-cena-otwarcia-/

https://www.wykop.pl/wpis/65476985/shorciki-na-luna-z-82-zamkniety-na-4-58-dolarach-j/

@gatineau: ale nie trafiłeś z tym „ łatwo poznać kiedy to się dzieje: chwalą się po zamknięciu pozycji a nie kiedy ją otwierają” XD
ale nie trafiłeś z tym „ łatwo poznać kiedy to się dzieje: chwalą się po zamknięciu pozycji a nie kiedy ją otwierają” XD


@LewCyzud: a to mea culpa, mógł podlinkować kiedy otwierał pozycje nie będę przecież śledził całej historii tagu żeby powiązać co kto kiedy wrzucał :)

Choć pytanie czy nie ma observation bias - czy gdyby wtopił to też by się podzielił wynikiem?

Ja osobiście uważam prosto - pokaż średnią
Pobierz
źródło: comment_1654932527VyoTzrLLRYqWmVKtOmzIL1.jpg
@gatineau: nie trzeba było przegląd całego tagu, wystarczyło wejść na mój profil przed postawieniem tak poważnych zarzutów. Jakbym kiedys wtopił kase to na pewno, bym o tym napisał, aktualnie mam 350 akcji virgin galactic ze średnia zakupu jakies 9 dolcow tutaj jest jakies ryzyko, ale kasa nie jest duza na tyle, by mówić o jakies dużym wtopieniu No i jeszcze nie sprzedałem XD(planuje to zrobic za moze 5 lat), ale jak
@LewCyzud:

wystarczyło wejść na mój profil przed postawieniem tak poważnych zarzutów


Sorry, nie chciałem żebyś to odebrał osobiście. Miałem na myśli ogólne stwierdzenie

Zostawiłem z lunowego zysku 20% na forexie i sobie tym pykam dla beki.


O to to - czyli hazard. I dobrze, hazard jest dla ludzi, rozrywka jak każda inna, pykanie dla beki. Nawet John Bogle mówi ze jak to lubisz to 5% portfela na play money to jak