Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dziś w Eurojackpot można wygrać 80 milionów złotych. Gdy wygram główną nagrodę wylosuję trzech mirków którzy plusowali wpis i każdy dostanie po dużej bańce na głowe
    1 000 000 zł! Dodatkowo jako bonus rozlosuje też dwie używane panamery na otarcie łez dla tych co nie dostaną miliona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #rozdajo #lotto pokaż całość

odpowiedzi (69)

Moi znajomi mają amstaffa. Ogólnie lubię psy itd. Ale czasami się boję. Ich pies to „nastolatek” i „testuje” gości. Kolega mowi „on nic nie zrobi, lubi się bawić”

Fajna mi zabawa. Pies siada obok ciebie i podstawia pysk pod twarz i gapi się nieruchomo. Nie wiesz czy za chwilę nie ugryzie cię w twarz, a znajomi wciaz nie widzà w tym nic złego.
    Miarka się przebrała gdy wstałem i chciałem gdziekolwiek iść, pies lezie za mną i skacze do dłoni i je gryzie. Niby „lekko” ale na tyle mocno aby dosyc bolało. Po upomnieniu aby tego psa ode mnie jednak zabrali bo się boję i ich stwierdzeniu że się tylko tak „bawi” uznałem ze wychodzę. Pierdolę takich znajomych, skoro bezpieczenstwo czy poczucie komfortu swojego goscia jest mniej wazne niz nabuzowany, silny jak byk pies ze spojrzeniem jakby chciał cię pożreć.
    #psy #amstaff #zwierzeta foto z internetu
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

• odpowiedzi (35)