Wpis z mikrobloga

M. 33 Warszawa

Zgłoszenie a4fbbfac4c30e41e z dnia 2022-06-13 19:59:23

Imię: M.
Wiek: 33
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Poprawny optymista zaaklimatyzowany do życia. Wg testu osobowości ISFJ, w relacjach międzyludzkich uczciwy i lojalny. Dużo słucham i obserwuję, ale nie oceniam pochopnie i z góry.
Mieszkam w Warszawie, na co dzień pracuję, a w wolnym czasie oddaję się swoim drobnym przyjemnościom. Nie przedkładam pracy nad życie prywatne.
Dobre towarzystwo przedkładam ponad formę spędzania czasu, lubię poznawać nowe rzeczy i zainteresowania innych.
Zdarza mi się stawiać sobie cele i wyzwania. To mnie motywuje do działania.
Od zawsze chciałem być taksówkarzem, ale z rozsądku nie zostałem. To nie jedyna rzecz, która w życiu mi nie wyszła.
Nie posiadam formalnej przeszłości w postaci byłych żon i dzieci. Obecnych zresztą też.

Wygląd
Subiektywnie: kandydat na modela w memach pt. kiedy babcia mówi, że przystojny z Ciebie kawaler.
Obiektywnie: 187cm odchylenia od podłoża, 85kg nacisku na podłoże.

Zainteresowania
Sport samochodowy i majsterkowanie. Niepogodne popołudnia spędzam na lekturze kryminałów, gdzie główni bohaterowie mają etat w polskiej policji lub przy jakimś filmie, serialu. Do hobby zaliczam też rekreacyjną jazdę na rowerze, górskie wędrówki i weekendowe podróże. Lubię spędzać czas na basenie i nad wodą. Góry i Mazury to moje klimaty. Do snu słucham podcastów true crime.
Sezonowo oddany widz wystąpień Jaszczempia.

Czego oczekuję?
Nie mam oczekiwań, przyjemniej jest miło się zaskakiwać.
Bardzo cenię sobie empatię, wrażliwość, to bardzo kobiece cechy. Ciekawość życia i świata oraz pewna doza wyrozumiałości będą miłym dodatkiem. Do tego kilka warunków koniecznych jak stabilność emocjonalna, szczerość i szacunek. Partnerstwo, choć niekoniecznie w całym spektrum. Po prostu chciej i daj się poznać, to na początek w zupełności wystarczy.
Wygląd nie jest najważniejszy, BMI wystarczy w normie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Ważne jest, żeby obudzić się i zasnąć razem w jednym łóżku wspominając z uśmiechem ten dzień. To, czy dzień spędzimy na zaplanowanym wcześniej wyjeździe za miasto, na zakupach ciuchów i jedzenia, grając w planszówki, czy w spa na masażu i jacuzzi nie ma większego znaczenia, razem można wszędzie dobrze się bawić.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - raczej tak.
Dzieci - tak.
Używki - alkohol w rozsądnych ilościach jest ok, disco polo i inne uzależnienia nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 7