Wpis z mikrobloga

Tego monologu sie nie dało słuchać - po tych dwóch godzinach jest mi niedobrze od tego bełkotu. Dawno nie słyszałem kolesia, który nawachal sie tylu swoich własnych bąków. Nie wiem jak ktoś może jechać na ten cały zlot i słuchać tego #!$%@? przez kilka dni i płacić za to 2 tysiące.
Lepiej iść na najbliższy plac zabaw i się zakręcić na karuzeli - efekt bedzie ten sam i nie mówię tego złośliwie

#nieruchomosci #kanalsportowy
  • 11
@BurzaGrzybStrusJaja: gadanie byle czego, zeby tylko prowadzic rozmowe
klasyka sprzedazy, ja wlasnie juz sie zle czuje, bo to tak jakby sluchac przez 2 godziny przedstawiciela handlowego albo jakiegos goscia sprzedajacego ubezpieczenia z mlm
troche mi sie to gryzie z tym, ze jest takim konkretnym inwestorem na rynku nieruchomosci
@guardado dokładnie to samo odpowiedziałem dziewczynie, kiedy zapytała o czym koleś gada. Odklejka totalna. Ciągle sam sobie zaprzeczał.
-kupuje buty za 300zl bo za 500 mnie nie stać
+150 dni wakacji

-pracuj #!$%@?
+ Nie pracuj ciesz sie życiem i wynajmuj

- kupuje wlasnie nowy samochod
+ Kupuje dwu letni samochód bo na nowy szkoda
- w dubaju jeździliśmy samymi najdrozszymi samochodami

Mógłbym wymieniać i wymieniac
@youngmlody3456
@mruwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BurzaGrzybStrusJaja: smiechlem z tego tekstu, że on nie sprzedaje bogactwa, można sobie pogadać z nim i olimpijczykiem za 2k przez 2 godziny.
Jeszcze żeby to była prawda. Jak tam będzie 1000 osób to zabraknie im czasu na dwugodzinne rozmowy niestety