Wpis z mikrobloga

Na Badoo wczoraj zaczepiła mnie laska, dość gruba. Twierdzi że nie jest bardzo gruba, bo ma koleżanki co sa grubsze od niej. Waży 96 kg przy 166 cm (tyle mi powiedziała, nawet chciała wysłać mi zdjęcie jak stoi na wadze, jakaś dziwna lub desperatka. Niby waga dwucyfrową, ale dla mnie to dużo. Tu już otyłość drugiego stopnia. Czy ja jestem zbyt wybredny (sam mam BMI 25)? Czy wy umówlibyscie z taką różowa? Z twarzy dość ładna, ale nogi ma grube (za dużo kilogramów w nie poszło). W dodatku twierdzi że zaczęła odchudzać się.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski
  • 18
@zasadzka01: Do tego twierdzi, że nie jest aż tak gruba. Dla mnie oprócz wyglądu przy takiej wadze dochodzą kwestie zdrowotne. Z czasem taka tusza spowoduje pojawienie się jakiś chorób. Poza tym z tego co widzę, a ostatnio dużo zwiedzam okolicznych miast na weekendach, to takich grubych dziewczyn mało chodzi z chłopakami za rękę. Albo większość po prostu o siebie dba, albo takie grube siedzą w domach i nie wychodzą. Mi tak
@Marcin840: wiesz są różne budowy, jest ta "gruba kość", mięśnie też sporo ważą, jeśli dużo trenuje siłkę / crossfit, ale przy wzroście 166 cm, powyżej 70 kg już zaczyna się robić przygrubawo. Ponad 90 kg, to otyłość, nie ma opcji, żeby było inaczej.
@zasadzka01: No masz rację. Prawie 100 kg to już otyłość 2 stopnia. Pisałem też trochę wcześniej z inną dziewczyną z Badoo. Chciałem się spotkać ona wcześniej chciała popisać, żebyśmy się poznali. Życie dziewczyny na tygodniu to była praca, zaraz po pracy zakupu, a potem powrót do domu, obiad, kąpiel i szła do łóżka oglądać tv. Takie prowadziła nudne życie. Ja przynajmniej staram sobie to urozmaicać. Po pracy spacer, rower, książka, raz
@Barszcz1987: Jakby facet miał takie zainteresowania, typu seriale na netfilxie. Wydaje mi się że jakym wstawił zdjęcia z podróży różnych miejsc plus zdjęcia drogich hoteli, to pewnie miałbym dużo większe zainteresowania.