Wpis z mikrobloga

Jestem na Haiti. Jak pewnie część z Was wie, organizuję ceremonię voodoo. Taką prawdziwą, lokalną, nie tam żadne turystyczne badziewie. Będziemy wywoływać złe duchy. Duchy, które mają za zadanie nawrócić człowieka. Do wyboru jest jedna osoba. Jedno nazwisko. Jako że do wyjazdu zmotywowali mnie użytkownicy Wykopu, daję Wam możliwość wybrania, kogo będziemy próbowali nawrócić.

Piszcie w komentarzach, komu odprawimy ceremonię. Plusujcie komentarz z nazwiskiem, za którym jesteście. Myślę, że wybór padnie na najczęściej plusowane nazwisko.

A jak u mnie? Opuszczam stolicę. Widziałem protesty, jednej nocy obudziły mnie strzały, wczoraj było trzęsienie ziemi, słabe, 2,9 i w innej części miasta, przyznam, że nic nie czułem. Nie udało mi się odwiedzić wszystkiego, co zakładałem. Dwa miejsca musiałem sobie darować ze względu na niebezpieczeństwo porwania ochrona nie zgodziła się mnie tam zabrać.

Zapraszam do śledzenia mojego tagu o Polonii: #podrozemateoaka . Będę regularnie wrzucać wiadomości. Aktywniejszy jestem na Facebooku i Insta (codzienne Insta Stories), może ktoś zechce śledzić:
Instagram
Facebook
Mam również kanał na YT - po powrocie wrzucę filmy z Haiti

#gruparatowaniapoziomu #historia #podroze #podrozemateoaka #historia #ciekawostki #podrozujzwykopem #haiti
mateoaka - Jestem na Haiti. Jak pewnie część z Was wie, organizuję ceremonię voodoo. ...

źródło: comment_1655199843jrLjYEALnKuZz7gg6W5HfF.jpg

Pobierz
  • 88