Wpis z mikrobloga

#motocykle
Mireczki, jadę jutro oglądać kawę GPZ500. Moto jest sprowadzone. Wszystkie papiery do rejestracji podobno ogarnięte, właściciel wystawia fakturkę i ogólnie wszystko na tip top. Czy o coś jeszcze mam zapytać? Procedura rejestracji takiego moto jest taka sama jak przerejestrowania? Potrzebne mi stare blachy (te z innego kraju)?
  • 7
@bocznica: Jo, dlatego pytam, czy papierologicznie może być jakaś mina? Na coś zwórcić uwagę? Słyszałem, że jeśli jest faktura, to nie potrzebne mi te wszystkie tłumaczenia i tak dalej. Is that the case?
@jonasz787: Dowiedz się z jakiego kraju sprowadzony. Potem zadzwoń do WK żeby Ci dokładnie powiedzieli jakie dokładnie dokumenty są potrzebne. Nie zadowalaj się odpowiedzią ze dowód rejestracyjny, bo np w Belgii dają tylko cześć druga, potem Pani w WK twierdziła ze dowód jest niekompletny bo nie ma części pierwszej, która zawsze zostaje w Belgii.
@jonasz787: Z doświadczenia wiem ze nie ma sprowadzonych moto na tip top. oni robia to co widac a zaloze sie ze pierwsza usterka ci w ciągu 1000 lub 2000 km. Takze bierz kogos kto sie zna na moto i wychwyci