Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie wyjaśnijcie mi jedno. Założyłem konto chada na różnych apkach randkowych z których korzystam na codzień żeby sprawdzić jaka różnica w porównaniu do swojego profilu. Oczywiście nagle stałem się zauważalny - nic nowego. Wcześniej lajkowałem profile, wchodziłem na nie żeby było widać, pisałem ale bez skutku. Teraz nagle same piszą. Ale nie o tym. Chyba każda napisała mi, że szuka normalnej relacji a nie seksu. WTF? To czemu skoro szukają normalnej relacji to olewały mnie na normalnym profilu? Drocze się z nimi, że pewnie mają duże wymagania itp. W odpowiedzi ZAWSZE dostaje, że wystarczy zwykły chłopak byleby był wierny i nie zdradzał po tygodniu. Nie rozumiem tego. Od kilku lat siedzę na apkach, wystawiam różne zdjęcia i kombinuje ale i tak mnie olewają a teraz że szukają normalnego?! To jakaś standardowa gadka szmatka bez pokrycia czy szukają normalnego, wiernego ale CHADA? Mam rozumieć, że normalny, zwykły = chad z wyglądu i charakteru ale na tyle potulny, że będzie chciał związku?

#badoo #zwiazki #relacje #chad #polka #p0lka #blackpill #podrywajzwykopem #tinder #sympatia #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8a88c924ad7d1568c1a56
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie wyjaśnijcie mi jedno. Założ...

źródło: comment_16552288389DZMWr4AdivwxSjcJnctJ9.jpg

Pobierz
  • 20
odpowiedz


@AnonimoweMirkoWyznania: Aha i jeszcze jedno. W związkach między kobietami a mężczyznami najważniejsze jest, żeby była chemia. Pożądanie - czy jak to nazwiesz inaczej. To ono sprawia, że chcesz poznawać drugą osobę i się z nią kontaktować.Chemia będzie wynikała z atrakcyjności, a na tą składa się wiele rzeczy - wygląd, status społeczny, zachowanie itp. Na zdjęciu oceniasz tylko wygląd. Związek nawet z najsymaptyczniejszym facetem ani kobietą nie wypali jeśli nie ma
Lol czego nie rozumiesz? Chęć wejścia w poważny związek z kimś normalnym kompletnie nie wyklucza tego, aby takowy facet był dla niej atrakcyjny.


@MatiKosa: ale ustawianie się w kolejce z setkami innych kobiet do kilku najprzystojniejszych facetów kompletnie wyklucza to, że taki facet będzie szukał jednego stałego związku z jakąś przeciętną tinderówą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: NIESAMOWITE!!!!! KOBIETY I MĘŻCZYŹNI CHCĄ MIEĆ JAK NAJLADNIEJSZEGO PARTNERA !!!!

Mam rozumieć, że jak na twoim normalnym koncie pojawia ci się dziewczyna, która ci się nie podoba, to jej nie odrzucasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa, osoby zakładajace fake konta na tego typu portalach powinny być publiczne ośmieszane i pokazywanie co chwila w mediach z imienia i nazwiska jakim to ktoś idiotą bez życia jest.
@AnonimoweMirkoWyznania: Szukam, to efemiz od szukam kogoś ktos pełni wszystkie moje wygórowane wymagania, a jak by do tego był fajny i normalny to wogóle super, ale w sumei nie musi.
Ogólnie to co luzie gadaja ma średnie pokrycie z tym czego chcą, a jeszcze mniejszcze z tym czego naprwde chca czyt. było by im dobrze. Wiec nie przejmowałbym sie.

Zeby byc atracyjnym musisz mieć pewien zestaw cech, to czy go masz,
topikPajak - @AnonimoweMirkoWyznania: Szukam, to efemiz od szukam kogoś ktos pełni ws...

źródło: comment_1655301283okB3cWUoCyBXJNVqv6uizY.jpg

Pobierz
BiednaGrażyna: Kombinujesz jak koń pod górę.
Brzytwa Ockhama, kojarzysz takie pojęcie? Stosując ją do Twojego tematu: nie byłeś dla nich atrakcyjny wizualnie. Koniec, kropka.
Owszem, szukały "normalnego" ale takiego, który im się spodoba. Przeszedłeś szybką lekcję walidacji swojej atrakcyjności fizycznej. Jak Ci z tym? Będziesz przez resztę tupał nogą z tagami przegryw i blackpill, #!$%@?ąc na wszystko? Czy może będziesz zakopywał się w paranoicznej myśli redpill, która mówi Ci, że masz