Wpis z mikrobloga

@Herato:

do biedry bo tam najtaniej


Nie wydaje mi się,.ja robię zakupy zazwyczaj w #polomarket i jest przyjemniej i taniej. moje biedapowiatowe nawet nie ma Lidla, za to biedronki trzy xD

Do biedry jeżdżę tylko jak potrzebuje kupić pieluchy, bo tylko tam są te które córka nosi, za każdym razem jak stwierdze "a jak już jestem to zrobię zakupy" to mnie #!$%@? trafia. Nawet nie chodzi o syf tylko ten sklep
@rovi: dokładnie o te chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) próbowałem zamawiać z internetu ale to bylo na początku marca i były braki na magazynach, ludzie chyba wykupywali w ramach pomocy humanitarnej dla Ukrainy, musze sprawdzić, może teraz da się zamówić.
@Herato: Nie byłem w tym chlewie już dobre kilka lat. Wolę wspierać polskie Dino, które mam dwa razy dalej od Biedronki, ale przynajmniej jest czysto i można normalnie chodzić między regałami.
@Ramboobambo: z tym Dino to bym nie szalał że czysto, chyba dużo zależy od kierownika. Często jeżdżę po jakichś wiochach, na co drugiej Dino, to co jedno to inne, w jednych poziom prawie delikatesów a w innym lekko odświeżonego sklepu Gminnej Spółdzielni Rolniczej.