Wpis z mikrobloga

#rozdajo 5 kluczy do mojej gry Yerba Mate Tycoon

Rok temu wydałem swoją pierwszą grę na Steam Yerba Mate Tycoon, czyli prosty tycoon o Yerba Mate, wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to gra nie osiągnęła jakiegoś sukcesu, ale i tak było warto, dużo się nauczyłem i w sumie sam się przekonałem, że jestem w stanie coś wydać na Steam + bardzo jestem zaskoczony wynikiem. Z okazji rocznicy + osiągnięcia 2048 sprzedanych sztuk gry #pdk organizuje małe rozdajo, losowanie jutro po południu, wystarczy zaplusować wpis, zielonki i moderacja nie biorą udziału.

Dla atencji standardowo wrzucam zwiastun( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie to takie dziwne uczucie, bo od roku nic nie wydałem, w teorii wczesny dostęp gry w był w czerwcu, czyli taka pierwsza "premiera", ale jeszcze było wyjście ze wczesnego dostępu, aktualizację, port mobilny, ale jednak dziwnie się czuje( ͡° ͜ʖ ͡°)

#donislawdev <-- Zapraszam do obserwowania mojego autorskiego tagu, aktualnie pracuje nad nową grą na Steam, postaram się w tym roku ustawić stronę gry na Steam, ale może to jeszcze trochę potrwać.


#yerbamate #yerbamatewykopclub #gry #gamedev #donislawyerbamatetycoon
DonislawDev - #rozdajo 5 kluczy do mojej gry Yerba Mate Tycoon

Rok temu wydałem sw...
  • 11
@Maryjusz1337:
To nie AMA, ale z chęcią odpowiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

W całym 2021 otrzymałem przelewy ze Steam na kwotę: 5 144,78 (to jest przychód, po odjęciu kosztów stworzenia i innych kosztów to wychodzi <0).

W 2022 jak jeden YouTuber zrobił film o grze (film zdobył 710k wyświetleń), to sytuacja się troszkę zmieniła, dokładnie nie liczyłem, ale będzie z kilka tysięcy+? Czyli projekt się nawet zwrócił, a
@DonislawDev: masz plusa dla rozgłosu, jeśli mnie wylosujesz, to daj kluczyk komuś innemu, bo ja już grę mam.

Fajna jest, dużo opcji - jak na pierwszy tytuł widać napracowanko. Powodzeni w przyszłych projektach :)
@Windows_98:
W przeszłości każda gra mogła mieć karty na Steamie, obecnie jest tak, że trzeba sprzedać/zarobić xxx, nie wiadomo, jaka jest dokładna liczba, ale często piszę się o 5000 sprzedanych sztuk gry ($10 za grę). Więc niestety raczej w grze nigdy nie będzie kart Steam, gra za słabo się sprzedaje, aby je odblokować, a szkoda, bo bym je z chęcią dodał( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdrawiam i życzę