Wpis z mikrobloga

Mirki, chce iść na studia podyplomowe z #zarzadzanieprojektami w #warszawa
Do wyboru mam albo Politechnikę Warszawką #politechnikawarszawska albo Akademie Leona Koźmińskiego #akademialeonakozminskiego #alk
Czy ktoś z Was ma doświadczenia z powyższymi studiami? W PW jest już zaharmonogramowana certyfikacja z prince2 - którego i tak już mam, jest też AgilePM, którego nie mam a chciałbym zrobić. Z drugiej strony o ALK słyszałem różne opinie jedne dobre drugie średnie.
No i waham się co wybrać. Zarządzanie projektami tylko #it #prince2 #agilepm
  • 7
@zapster: To mi dałeś zagwozdkę, bo przychylałem się PW. Ale fakt PW skupia się na Prince2 i metodyce waterfallowej a ja akurat tę mam opanowaną i chciałbym poznać metodyki zwinne gdzie zgodnie z programem ALK przoduje.
Byłeś na ALK? A może na tym kierunku?
@Vader-Poland: na ALK była mi bliska osoba i praktycznie byłem studentem razem z tą osobą będąc w domu.

To jakie mają podejście było dla mnie szokiem, ilość ćwiczeń, zadań, nowoczesnego podejścia do tematu. Jak wcześniej widziałem co robi UW, to żart przy tym
@zapster: Fakt faktem na PW grupa ma 90 osób, na ALK 22. Nigdy nie byłem na uczelni prywatnej - zawsze wpajano mi "wyższość" publicznych stąd pierwsze kroki poszły na PW. Wcześniej robiłem podyplomówkę na SGH i byłem bardzo zawiedziony jakością studiów, stąd może rzeczywiście trzeba się przeprosić z uczelniami prywatnymi.