Wpis z mikrobloga

Właśnie wszystko czyste, płukałam zegarek pod prysznicem. Był reset, była kalibracja i nic nie pomogło. Trzeba pewnie będzie zgłaszać do garmina.
@Kulawy_Lis: próbowałeś kalibrować barometr?
znajdź sobie w swojej lokalizacji punkt osnowy geodezyjnej z dokładną wysokością (punbkty są w geoportalu)
i METAR dla najbliższego lotniska idź tam i dokładnie wy-kalibruj, podając ręcznie wysokość i ciśnienie
@Kulawy_Lis: Mój VA4 też z tyłka liczy piętra i olałem temat ale od ostatnich aktualizacji kompletnie rozjechało się liczenie kroków. Podczas moich spacerów, marszów wychodzi, że stawiam kroki o długości ponad 1 m co jest kompletnie kosmiczną wartością. Na przykład przy pokonaniu 14 km podaje mi, że zrobiłem 12 000 kroków. Kiedyś pisałem w tej sprawie do Garmina, bo kiedyś to się zdarzało sporadycznie ale dostałem taką odpowiedź, że szkoda było
@Baczy: @triptic: Dzisiaj przechadzanie się po działce przy grillu; 44 piętra, 3000pln to jednak powinno pokazywać jak trzeba, za 3-4 bym się nie obraził, ale urwa tyle? Zwłaszcza, ze potrafił przez rok to pokazać z dokładnością do +/-2. Odeślę im go dla zasady.