Wpis z mikrobloga

Wykopek ujawnia hipokryzję feministek [ZOBACZ JAK]

Kolega @skitarii wrzucił znalezisko w którego opisie sugeruje, że zachodnia dziennikarka uprawia feministyczną hipokryzję bo pyta o to gdzie prawdziwi mężczyźni, którzy powinni bronić zaatakowanej kobiety, a nie zadaje takiego pytania w stosunku do kobiet. Oczywista HipOkryZja lefactwa!!11!!oneone

Tylko nasz kolega pominął dwa istotne szczegóły:
- kanał TV na którym został wyemitowany materiał jest kanałem konserwatywnym:

Sky News Australia is an Australian conservative opinion and news content provider owned by News Corp Australia. Originally launched on 19 February 1996 as Australia's first domestic news channel, it broadcasts rolling news coverage throughout the day, while its prime time lineup is dedicated to opinion-based programs featuring conservative commentators.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sky_News_Australia
- dziennikarka prowadząca program nie jest żadną wojującą feministką ani lewaczką, tylko jest konserwatystką 

Rita Panahi (born 3 March 1976) is an American-born Australian right-wing opinion columnis.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rita_Panahi

Więc to znalezisko ma taki sens jakby w TVP Holecka zaczeła mówić o tym, że prawdziwi mężczyźni powinni bronić kobiet, a jakiś anon z innej części świata użył takiego materiału jako dowód na hipokryzję polskich feministek.

#neuropa #4konserwy #swiat #ciekawostki #usa #logikarozowychpaskow #feminizm #niebieskiepaski #bekazprawakow
  • 27
Więc to znalezisko ma taki sens jakby w TVP Holecka zaczeła mówić o tym, że prawdziwi mężczyźni powinni bronić kobiet, a jakiś anon z innej części świata użył takiego materiału jako dowód na hipokryzję polskich feministek.


@0xFEE1DEAD: brednie. Nigdzie nie pisałem, że ta dziennikarka jest feministką, czemu kłamiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zapytałem tylko czemu nie krytykuje braku pomocy ze strony silnych i niezależnych kobiet i
@skitarii: absolutnie wcale a to wcale tytuł i opis twojego znaleziska nie ma na celu manipulacji. Prawicowa dziennikarka na prawicowym kanale głosi tezy zgodne z konserwatywną wizją świata, a ty zamiast o prawicowej dziennikarce piszesz o 'zachodniej dziennikarce' (a wiadomo jakie na wykopie ma to skojarzenia), dorzucasz jakieś wtrącenia o feministkach i tagujesz #feminizm.
absolutnie wcale a to wcale tytuł i opis twojego znaleziska nie ma na celu manipulacji. Prawicowa dziennikarka na prawicowym kanale głosi tezy zgodne z konserwatywną wizją świata, a ty zamiast o prawicowej dziennikarce piszesz o 'zachodniej dziennikarce' (a wiadomo jakie na wykopie ma to skojarzenia), dorzucasz jakieś wtrącenia o feministkach i tagujesz #feminizm.


@0xFEE1DEAD: brednie. Ja po prostu wprost stwierdziłem, że brak reakcji mężczyzn to po prostu konsekwencja działania feminizmu,
@skitarii:

Ja po prostu wprost stwierdziłem, że brak reakcji mężczyzn to po prostu konsekwencja działania feminizmu, który twierdzi, że kobiety mężczyzn nie potrzebują ¯_(ツ)_/¯


W którym z poniższych zdań tytułu i opisu znaleziska pada stwierdzenie że brak reakcji to konsekwencja działania feminizmu?

Zachodnia dziennikarka pyta "gdzie się podziału prawdziwi mężczyźni"...

...bo jakiś Dindu w metrze odwalał patologię i napastował kobietę, a żaden facet nie rzucił się jej na pomoc. Ciekawe czemu