Wpis z mikrobloga

Nienawidzę korporacji na tym świecie. Dlaczego? Bo dla korpo liczy się tylko hajs nie ludzie. Prosty przykład, popularna sieć fastfood mówi mi że zmniejszają ilość plastiku albo że teraz są słomki papierowe. Dlaczego po prostu nie podadzą w restauracji jedzenia na talerzu ze szklanką? Albo widzisz w ich restauracjach na każdym kroku oznaczenia że masz segregować te opakowania do odpowiednich pojemników w restauracji. Wszystko co jest stworzone przez korporacje jest zrzucone na Ciebie, Ty segreguj, a my to mamy gdzieś, byle by plastikowy kubeczek kosztował grosz w fabryce, bo laska z finansowego co chwile wciska F4 aby sprawdzić czy cyferki się zgadzają. Teraz jest jeszcze Pride Month, nie mam nic do lesbijek i gejów ani innych binarnych, niebinarnych, czy szesnastkowych ale wszystkie te banery, zmiany loga na tęczowe jest tylko po to by takie osoby kupić, nic poza tym. Jeżeli ktokolwiek myśli że jest to po to bo szanują osoby LGBT to się myli. Teraz widziałem post od CD Projekt że tam mieli wkład w jakąś książkę na temat trans, jest to kolejne puszczenie wędki po pieniądze. I wiecie co myślę? Że jak wyjdzie Wiedźmin 4 to nie będę zdziwiony gdy będzie zrobiony tak jak Wiedźmin Netflixa, czyli multikulti. Sorry, my Polacy jesteśmy ułamkiem procenta globu, sami hamerykanie są większym rynkiem, a gra ma się sprzedawać, więc robimy czarne elfy i hajs ma się zgadzać. #gownowpis #polityka
Azurusek - Nienawidzę korporacji na tym świecie. Dlaczego? Bo dla korpo liczy się tyl...

źródło: comment_1655316560OcP1D0zPCVhcN77ZoAPofn.jpg

Pobierz
  • 3
@Azurusek: A ja za to kocham korporacje na tym świecie, bo właśnie liczy się tylko hajs a nie ludzie, więc łatwo przewidzieć co się stanie.

A jaki to pech, że katolicyzm, narodowość, czy cokolwiek innego się nie sprzedaje, bo jak coś idzie po mojej myśli, to super, a jak coś przeciwko, to źle.
Kali ukraść krowę - Dobro. Kali'emu ukraść krowę - Zło.