Wpis z mikrobloga

Niesamowity jest ten ból d@#y wszelkiego lewactwa o procesje Bożego Ciała, bo lewicą nie mogę ich nazwać.
Katolicy raz w roku zorganizują swój "marsz" i zablokują miasta w Polsce, a wolnościowym, oświeconym ateistom/agnostykom d&*a przez to pęka. bo jak to można publicznie wyrażać, promować swoją religijność? Całkowicie zapominają o tym, że przez cały j$%&*y miesiąc zwany Pride Month blokują miasta w całej Europie i Ameryczce xD

Manifestowanie swojej orientacji seksualnej lub/i wpieranie "inności" blokując przy tym miasto - OK!
Manifestowanie swojej religijności i blokowanie miasta - NIE OK!

#bozecialo #bekazlewactwa #bekazateistow #katolicyzm #kosciol #polska #4konserwy #neuropa #bekazkatoli #ateizm #gimboateizm
PiSudczyk - Niesamowity jest ten ból d@#y wszelkiego lewactwa o procesje Bożego Ciała...

źródło: comment_1655377856doHZhgz0psXY3jueHgjcj2.jpg

Pobierz
  • 39
@PiSudczyk Ból dupy xDD? Przecież to oczywiste darcie łacha z zamordystów, którzy mają jakieś wąty do parad równości.

Co za całkowite odwrócenie kota ogonem xD.

przez cały j$%&y miesiąc zwany Pride Month blokują miasta w całej Europie i Ameryczce


Przez jeden dzień, który dla różnych miast wypada w różnych dniach tego miesiąca.

@Seduxisti kolejny, który łyka zarzutki jak pelikan xD.
Religia dawniej sprzyjała reprodukcji. Dawniej osoby wierzące i religijne posiadały więcej dzieci, niż ateiści.


@wypok312: akurat taka korelacja to nie jest dobry przykład, trudno jest nawet przyczynowość udowodnić w takim przypadku. Równie dobrze religijność mogła wynikać z biedy i braku edukacji tym samym być przyczyną niechcianych ciąż. Brak dostępu do antykoncepcji, nieznajomość naturalnych metod antykoncepcji np. tzw. kalendarzyka, który swoją drogą jest bardzo skuteczną metodą antykoncepcyjną.
Z tego co czytałem to
@PiSudczyk:
Nie obchodzi mnie to. Pisałem o tym, że moralność jest subiektywna.
Poza tym uważam że zachodzi tu przyczynowość. Żydzi ortodoksyjni mają o wiele więcej dzieci niż moderni, ale nie chce mi się o tym rozmawiać. Prowadzą taki styl życia, który wpływa na większą dzietność. Albo ten styl życia w połączeniu z innymi współwystępującymi cechami prowadzi do większej ilości potomstwa. Nieważne.
@PiSudczyk: jestem całkowitym prawicowcem w ujęciu gospodarczym, lewakiem w ujęciu obyczajowym. Czyli zupełnie odwrotnie niż nasza komunistyczna "prawica", jako człowiek racjonalnie myślący w najgłębszej pogardzie mam wszelkie czary, zabobony i inne halucynacje.
No dobrze, ale walka o równość może być dla kogoś innego zupełnie bezwartościowa. A zabobony i czary, mogą ewolucyjnie wpływać na wyższą dzietność i przekazywanie swoich genów.


@wypok312: wyobraź sobie, że dla kogoś innego wyższa dzietność i przekazywanie czyichś genów jest zupełnie bezwartościowe.