Wpis z mikrobloga

Testuję wojskową rację żywnościową którą kupiłem pół roku temu za 6zl na Allegro. Dlaczego tak tanio? Bo po terminie. Czy coś się zmieniło od tego czasu? Nie,dalej jest po terminie tylko bardziej. Ale kacapy jedzą trzydziestoletnie konserwy, to ja mogę półroczne.

Tldr: jest zajebista xD

Danie główne to mięso z kaszą i warzywami. Wieprzowinki #!$%@? jak dla prawdziwego polskiego wojaka. I to takiej chudej smacznej. Tylko ja sobie dosoliłem i dopieprzylem.

Oprócz tego mała puszka konserwy. Ujdzie, jest ok, skład dobry bo 95% mięsiwa, nie myśl tylko jedz.

Dodatki: suchary, owoce liofilizowane, batonik proteinowy, saszeta z napojem typu herbatka owocowa, sztućce, srajtadma, aaa #!$%@?ć kopiko jeszcze, #!$%@? kto by to spamiętał no atrakcji co nie miara.

Aha i jest podgrzewacz chemiczny do dania głównego, ale gówno daje, lepiej koło ogniska postawić i zagrzać.

#gory #gotujzwykopem #bushcraft #arcybebech
TavarishPiesov - Testuję wojskową rację żywnościową którą kupiłem pół roku temu za 6z...

źródło: comment_1655413073TcmyIWsIrqg7oorFWDtHHx.jpg

Pobierz
  • 43
@arinkao czemu nie masz siły?


@TavarishPiesov: Zrobiłam 25 km 20kg rowerem z czego powrót był pod górę i w tempie 60km na godzinę uciekając na deszczu przed burzą. Jak zeszłam z roweru to myślałam że się rozsypię na kamieniach bo nie mogłam ustać xD