Wpis z mikrobloga

Szury mają kolejny "dowód", że Bucza was an inside job. Włoską telewizję. Po pierwsze może dziwić, że nie obowiązuje już dogmat "wyłącz tv - włącz myślenie", a po drugie w tym materiale nie ma ani cienia dowodu na potwierdzenie tej tezy. Nic, nawet poszlak. Po rozmowie z ukraińskim żołnierzem, który ogólnie opowiada o kolaborantach i o tym, że byli tacy i w Buczy, zostawali zatrzymani i przekazani policji i że generalnie ich się na Ukrainie nie lubi, padają słowa dziennikarza(włoskiego nie znam, są napisy angielskie)

it is likely that some or many of the civilians killed in Bucha might have been pro-Russian collaborators

link
Dowód jak *uj, sprawa zamknięta, szury miały rację. My jesteśmy niezależnie myślącymi jednostkami, a wy to stado owiec łykające propagandę.

#ukraina #rosja #wojna #szury #ruskapropaganda
Pobierz JPRW - Szury mają kolejny "dowód", że Bucza was an inside job. Włoską telewizję. Po p...
źródło: comment_1655413446th4rLRbIJzS2GhSj9caguQ.jpg
  • 8
@Skorvez_957_: Nie wiem już czy dobrze zrozumiałem bo wypiłem z pół litra whiskey, nawet nie wiem czy dobrze gramatycznie piszę, ale z tego co wywnioskowałem, to #!$%@?ą że Bucza jest robotą Ukraińców ^^ #!$%@? mać czy oni mają nas za Maciusiów z klanu *nie obrażając w sumie* #!$%@? #!$%@? najechali na Ukraine, zrobili czystkę i teraz #!$%@?ą że to robota Ukrów, #!$%@?ć kacapów, i cały ich zlepek #!$%@? narodowości, TO NIE
@TurystaOdFleszyDystans: Nie lubię Ukrów za ich mściwy bojowy charakter i kazirodcze wziązki ale uważam że Ruscy nawet nie próbują wyjść z ugrofińsko-mongoidalnych korzeni. Im mentalnie jest bliżej do złotej ordy i kaganatów niż do Słowian, Baltów czy Finów. Moskwe zbudowali ugrofinowie, Rosja powstala jak się odłączyli od Mongołów. Pozwalają sobie Ruscy na to żeby być pomiatanym przez ludobójców. Co z tego że Rosja to wielki kraj jak biedny. Oni tam kradną
@SOLDIER_OF_FROGTAN: Widziałem to, co, lata z napisami angielskimi po TT. Oryginalny materiał masz tu: https://tg24.sky.it/mondo/2022/06/06/guerra-russia-ucraina-filorussi Włoskiego nie znam, ale przeczytałem z pomocą translatora i wnioski mam te same: nic nie uprawnia do wyciągnięcia podobnych wniosków. To luźno rzucona myśl bez żadnej analizy miejsca i czasu: kto kogo gdzie zabijał i kiedy dokładnie, bo przecież jak byłaby możliwa masowa likwidacja kolaborantów w czasie stacjonowania tam rosyjskich wojsk?
@JPRW: A włoscy, niemieccy, polscy i węgierscy przypadkiem nie mają powiązań oligarchami.

Teraz forsuje się strategię podobną jak z coviden - to nie nasza wojna, największy cyrk jaki widziałem, nie ma wojny bo kto widziałby żeby w czasie wojny Zełeński wyjeżdza poza kraj, USA wkrotce upadnie, Putin zrobił co musiał, reżim Bidena upadnie, Trump wróci na tron, drogie paliwo w USa, nie ma wojny, wszyscy są ze sobą w zmowie, wyłącz