Wpis z mikrobloga

Wbiłem 11lvl paragon i #!$%@?łem ta grę z telefonu

- nuda i powtarzalność
- jak z premierą chodziła bardzo ładnie (iPhone 13 Pro) tak ostatnio non stop albo łapie freeza albo wywala grę przy większej walce lub bossie.
- szansa na drop bez p2w to jakiś nieśmieszny żart, można latać po szczelinach i dungeonach non stop aby ma końcu zobaczyć niebieskie itemy

#diabloimmortal

Pobrałem sobie tourchlight na #nintendoswitch i lepiej się bawię
  • 15
@DESiGNER86:
1. Jak nie masz klanu i oddziału jest faktycznie nudna.
2. Mi na iPhonie śmiga aż miło.
3. Nie prawda, nawet płacąc musisz dość mocno farmie dungi bo wlasnie na tym ta gra polega jak każde diablo. Najwiecej itemow legendarnych leci kiedy biegasz po świecie zabijasz złote, pomarańczowe moby. Ludzie nawet którzy płaca maja problem z dropieniem setowek. Jest tam bardzo mały droprate żeby gra się zbyt szybko nie znudziła.
@Doomerovsky: Chłopie, skończ te brednie pisać. Z każdej strony f2p ograniczają i walą cię aż miło - jak nie limity, to inne cuda. Realnie wydając parę złotych w 3 minuty masz to, co f2p musi zbierać 6 msc. Jaki problem mają ludzie, którzy płacą z dropieniem? Realnie wbiją wysoki poziom kamieni i mają bonus do dropu poziomu 90% lepszego. Zanim f2p wbije jedno gwiazdkowego na 5lvl i dostając bonus 5% do
BorysFiko - @Doomerovsky: Chłopie, skończ te brednie pisać. Z każdej strony f2p ogran...

źródło: comment_1655463546JKAD5OGhcWVbi2ItQq1ErG.jpg

Pobierz
@Doomerovsky: Głupoty piszesz. Baw się dalej marketingowcu zachwalając syf z kontem na portalu z śmiesznymi obrazkami założonym chwilę przed wyjściem diablo. 60 kopiejek wpada za wpis polecający syf od blizzard?
@DESiGNER86: wszystkie gry f2p na telefon działają w ten sposób.
Nie możesz się zbyt dobrze bawić, bo inaczej byś nie chciał wydawać kasy. Najbardziej antygraczowy model biznesowy na świecie. xd