Wpis z mikrobloga

Zrobilem przelew zwykly okolo godziny 10:20 a wciaz nie mam nic w portfelu czy #bitbay wlasnie zawija sie z moimi pieniedzmi czy to normalne ze jeszcze nie zaksiegowali ? Kod SWIFT nie byl potrzebny jesli przelewalem z polskiego konta ? #kryptowaluty
  • 25
@javelin: nie mam nic przeciwko refom ale jeżeli korzysta na tym osoba zakładająca konto, bo o to w tym wszystkim chodzi żeby sobie pomagać, jeżeli bierzesz cały bonus dla siebie to po co mu Twój link? niech sobie wpisze w google binance i będzie miał to samo bez żadnych zniżek które dzięki uczciwemu refowi można uzyskać
@To_The_Moon: tak przelewam drobne kwoty, po czym wypłacam kupione crypto. #!$%@?, czytam pierdylionowy wpis że to złodzieje. Jak z dupy wrzucisz im kupę hajsu to licz się z problemami, jak drobne to #!$%@?.
@Utero: ale po co ryzykować, nie lepiej na OKX sobie wrzucić, bez KYC i problemów.

Ja przez polskie giełdy umoczyłem na chwile obecną równowartość około miliona zł (jak BTC był po 69k to było to ponad 2 mln)

A dlatego, że sobie dla beki na bitcurex zostawiłem 100 tys doge, bo przecież w 2018 roku kosztowało to 300 zł, więc #!$%@? z tym nawet jak strace :)

Gdybyś widział moją panikę
@javelin: klasyka kiedy nie ma się już czym bronić, najlepszą obroną jest atak
jak taki dobry jesteś w szukaniu to lepiej daj linka do regulaminu binance gdzie płynnie zmieniasz bonus dla ludzi którzy zarejestrowali się z Twojego reflinka ustawionego dla nich na 0%
elo
@Utero: na szczęście trzeci raz nie sprawdzałem polskiej giełdy, doświadczenie z 2014/2016 roku wolałem nie kontynuować i nauczyć się na błędach i jak widać podjąłem dobrą decyzję, bo na głównej wykopu było już kilka znalezisk z płomieniem, że BitBay ukradł środki (na mirko jeszcze więcej było takich wpisów), ostatnio nawet Nitrozyniak, youtuber z setkami tysięcy subskrypcji nagrał film jak znikneło mu nagle 300 tys w ETH na BitBay. Do tego Suszek
@To_The_Moon: nie żebym ich bronił, ale czytałem te znaleziska i wszystko było że ktoś słyszał, że komuś ukradli. o nitro czytałem, nie wiem czy tam w końcu nie wyszło, że mu ktoś się włamał i sczyścił konto, a nie że bitbay łapę położył.
ja wychodzę po prostu z założenia - daję im tyle, żeby nie było mi szkoda, gdyby mi to trwale zablokowali. Np. mam do wypłaty 50k. To robię na