Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  może faktycznie rozjebali ekosystem, gospodarkę oraz starają się przejąć całkowitą kontrole nad sądami i mediami, ale przynajmniej kobiety muszą rodzić martwe płody, bronią nas przed ideologia dżender, walczą o suwerenność z unią europejską i ścigają bluźnierców za obrazę uczuć religijnych #mimowszystkoduda
  #odra #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Kto myślał (a nie śledził tagu #sluzebnoscwolfika) że sprawa ucichła, rozeszła się po kościach czy, jak to na Mirko bywa, OP się rozpłynął (zaliczył tzw. "Cykl życia mikrobloggera") jest/był w błędzie.

  Naiwnym być trzeba, żeby wierzyć, że sądy (i nie tylko) w naszym kraju działają szybko, sprawnie i, przede wszystkim, na korzyść składającego wnioski/skargi/zapytania/nazwa.pisma.procesowego.

  Tutaj STRESZCZENIE sprawy, które dodałem niespełna rok temu. Piękna to była afera, a kontynuacja - chociaż powolna, sprawia, że można inaczej patrzeć na życie, powoli, z kontemplacją otaczającego nas świata i urzędniczych absurdów ( ͡º ͜ʖ͡º)

  2021.09.04 Na działce OPa zaczynają się roboty ziemne, nie ma co się ceregielić i budowę czas zacząć. Wchodzą geodeci, a w międzyczasie na dniach ma się odbyć kolejna rozprawa dotycząca służebności.

  2021.09.09 Sprawa odroczona, bo memcenas od jednego z somsiadów pragnie dołączyć opinię Straży Pożarnej w kwestii PPoż + opinię rzeczoznawcy co do wyceny gruntów pod ewentualną drogę dojazdową.

  TL.DR1 Można było wcześniej o kilka lat, łatwiej i bez zbędnych opinii, ale po co? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  2021.11.19 Odpowiedź na jedno ze zgłoszeń w TYM poście.
  TL.DR2 Inspektor Nadzoru Budowlanego nie stwierdził nieprawidłowości, a brak dojazdu to nie jego sprawa xD

  A budowa? Progres, strop zalany :)

  2022.07.12 Krótkie streszczenie i wyjaśnienie OPa, dlaczego nadal trwają przepychanki. Gdzie somsiad nie może tam diab..żonę pośle i to z memcenasem xD (chyba że somsiad dał już spokój, a małżonka jak to małżonka: "Janek ty temu ujowi @whitewolfik nie odpuszczaj słyszysz?! SŁYSZYSZ?!")

  Domek stoi, OP czeka na okna :)

  2022.08.04 Przepychanki z podziałami nadal trwają. Włączone do sprawy zostają wyroki WSA, NSA, CIA i FBI. Somsiadeczka pewnie będzie odwoływać się ponownie, bo prędzej stary zejdzie z tego świata (bo możliwe, że on odpuścił) niż kobieta odpuści xD Poza tym somsiad

  2022.08.12 Ładne nagranie wideło z okolicy inby, nagroda dla @Polinik na którą czekał 4 lata xD

  Przede wszystkim, somsiad przed bramą posadził tuje, czym perfekcyjnie uśpił czujność OPa bo ten stwierdził, że gość się już pogodził z porażką xD Coś czuję że będzie epizod "powrotu somsiada", "nowa nadzieja na dojazd" i "somsiadium kontratakuje"

  C.D.N.

  Pozwolę sobie zawołać osoby, które plusowały poprzednie podsumowanie.

  Cała sprawa ciągnie się już 7 rok! SIEDEM LAT! xD

  #thebestofmirko #sluzebnoscwolfika #afera
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)

 • avatar

  Nawet się nie łudźcie, że pis przegra przez to wybory. Ten naród pokazywał już wielokrotnie jak bardzo jest głupi
  #odra #bekazpisu

  odpowiedzi (33)