Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Moze ma dwa lata i jest dziewczynka ale nie moja wina, ze woli wkrety od lalek xD przynajmniej nie bedzie narzekac, ze jej stary nic nienauczyl #zonabijealewolnobiega #diy #majsterkowanie #budujzwykopem

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (83)

 • avatar

  Niemcy fizycznie odcięli się od Odry śluzami, Polacy też by mogli odciąć np miedzyodrze, obszar natura 2000. No ale nie da rady, bo wszystkie śluzy rozjebane, bo polska nie ma gospodarki wodnej.

  #odra #ekologia #bekazpisu #polska

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Kto myślał (a nie śledził tagu #sluzebnoscwolfika) że sprawa ucichła, rozeszła się po kościach czy, jak to na Mirko bywa, OP się rozpłynął (zaliczył tzw. "Cykl życia mikrobloggera") jest/był w błędzie.

  Naiwnym być trzeba, żeby wierzyć, że sądy (i nie tylko) w naszym kraju działają szybko, sprawnie i, przede wszystkim, na korzyść składającego wnioski/skargi/zapytania/nazwa.pisma.procesowego.

  Tutaj STRESZCZENIE sprawy, które dodałem niespełna rok temu. Piękna to była afera, a kontynuacja - chociaż powolna, sprawia, że można inaczej patrzeć na życie, powoli, z kontemplacją otaczającego nas świata i urzędniczych absurdów ( ͡º ͜ʖ͡º)

  2021.09.04 Na działce OPa zaczynają się roboty ziemne, nie ma co się ceregielić i budowę czas zacząć. Wchodzą geodeci, a w międzyczasie na dniach ma się odbyć kolejna rozprawa dotycząca służebności.

  2021.09.09 Sprawa odroczona, bo memcenas od jednego z somsiadów pragnie dołączyć opinię Straży Pożarnej w kwestii PPoż + opinię rzeczoznawcy co do wyceny gruntów pod ewentualną drogę dojazdową.

  TL.DR1 Można było wcześniej o kilka lat, łatwiej i bez zbędnych opinii, ale po co? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  2021.11.19 Odpowiedź na jedno ze zgłoszeń w TYM poście.
  TL.DR2 Inspektor Nadzoru Budowlanego nie stwierdził nieprawidłowości, a brak dojazdu to nie jego sprawa xD

  A budowa? Progres, strop zalany :)

  2022.07.12 Krótkie streszczenie i wyjaśnienie OPa, dlaczego nadal trwają przepychanki. Gdzie somsiad nie może tam diab..żonę pośle i to z memcenasem xD (chyba że somsiad dał już spokój, a małżonka jak to małżonka: "Janek ty temu ujowi @whitewolfik nie odpuszczaj słyszysz?! SŁYSZYSZ?!")

  Domek stoi, OP czeka na okna :)

  2022.08.04 Przepychanki z podziałami nadal trwają. Włączone do sprawy zostają wyroki WSA, NSA, CIA i FBI. Somsiadeczka pewnie będzie odwoływać się ponownie, bo prędzej stary zejdzie z tego świata (bo możliwe, że on odpuścił) niż kobieta odpuści xD Poza tym somsiad

  2022.08.12 Ładne nagranie wideło z okolicy inby, nagroda dla @Polinik na którą czekał 4 lata xD

  Przede wszystkim, somsiad przed bramą posadził tuje, czym perfekcyjnie uśpił czujność OPa bo ten stwierdził, że gość się już pogodził z porażką xD Coś czuję że będzie epizod "powrotu somsiada", "nowa nadzieja na dojazd" i "somsiadium kontratakuje"

  C.D.N.

  Pozwolę sobie zawołać osoby, które plusowały poprzednie podsumowanie.

  Cała sprawa ciągnie się już 7 rok! SIEDEM LAT! xD

  #thebestofmirko #sluzebnoscwolfika #afera
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)