Wpis z mikrobloga

wahania na krypto moim zdaniem właśnie pokazały, że nie będą nigdy pełnoprawną walutą


@number2324: a twój wpis pokazał jedynie, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Nikt, ale to nikt nie myśli o tym, że krypto będą walutą. (+ #!$%@?łeś pewnie walutę i pieniądz bo to dwie różne rzeczy).
@DarkZizi tylko po co ładować się w coś co nie ma realnej wartości? Te wahania na krypto moim zdaniem właśnie pokazały, że nie będą nigdy pełnoprawną walutą, tylko i wyłącznie spekulacyjnym gownem

@number2324

Co to znaczy " realna wartość"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KondProsty: nic poza surowcami i kruszcami nie ma realnej wartości, a dobitnie pokazywały to hiperinflacje. Takim śmiesznym altcoinem jak złotówka to można się było podetrzeć na początku lat 90tych, a ludzie całe oszczędności w tym trzymali XD
tylko po co ładować się w coś co nie ma realnej wartości? Te wahania na krypto moim zdaniem właśnie pokazały, że nie będą nigdy pełnoprawną walutą, tylko i wyłącznie spekulacyjnym gownem


@number2324: fun fact: pieniądz fiducjarny też nie ma realnej wartości. W ogóle co rozumiesz przez realną wartość? Niektórzy mówią nawet, że pieniądze nie są najważniejsze ( ͡ ͜ʖ ͡)
@picasssss1: jakie jebnął xD 86k za 1 szt.
Ja nim obracałem jak kosztował po 300 zł i pamiętam ten stresik i układanie w głowie co powiem różowej jak spyta gdzie nasze pieniądze, w peaku miałem 4.6 btc ale nie będę ściemniał że holdowałem do największej górki, natomiast uzyskując 20k czystego zysku stwierdziłem że to już ten czas i sprzedałem.
Nie żałowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarobiłem dużo
fun fact: pieniądz fiducjarny też nie ma realnej wartości.


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: fun fact: za pieniądzem fiducjarnym stoi gospodarka i powaga państwa które go drukuje. Oczywiście są też niepoważne kraje np. Salwador czy inne Argentyny. Zanim się odpali "łolaboga jaka powaga państwa, przecież ..." to zastanów się co stoi za krypto. ( ͡ ͜ʖ ͡)