Wpis z mikrobloga

Rano pisałem ze #!$%@?łem 10kPLN w BTC po 40k także wpadłem na genialny pomysł żeby do rzucić kolejne 5-10K do pieca,
Na jakiej podstawie chce kupić?
Mianowicie przeprowadziłem "poważną" analizę która historycznie pokazywała najlepszy zakup i sprzedaż BTC i jak dotąd się sprawdzała + na wykopie eksperci mówią sprzedaj czyli robimy odwrotnie także kupujemy. Dziś weszło za 1k PLN kolejny zakup za tydzień, nie ma co się spieszyć może jeszcze niżej zjedziemy (myślę okolice 11-12K$)

Jaki plan?
kupujemy i trzymamy do kolejnego sygnału na PI cycle top i sprzedajemy, jak cena idzie do 0 to idę razem z nią. Inflacja i tak #!$%@? te pieniądze także bez różnicy.

Plusujących zawołam na przy sprzedaży albo przy płaczu jak będzie nieoczekiwany zwrot akcji. Jak dobrze pójdzie będzie jakieś #rozdajo . Pozdro
#kryptowaluty #inflacja #gielda #inwestowanie #inwestycje
opk20 - Rano pisałem ze #!$%@?łem 10kPLN w BTC po 40k także wpadłem na genialny pomys...

źródło: comment_1655567985FJeE9fN5qBDmKArEM6aIJi.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laki_dlu: więcej. BTC już jest dobre 60-70% w dole od szczytu i każdy chce kupować jak będzie "nisko". BTC poleci tak nisko i tak długo będzie w trendzie bocznym na tych gównianych poziomach, aż prawie każdy będzie pisał, żeby trzymać się od tego śmiecia z daleka.
@macan: ale ja doskonale wiem jak to działa, mówię, nauczyłem się po 2017 wystarczająco dużo aby wiedzieć kiedy kupować a kiedy sprzedawać. Jak ulica krzyczy że gowno to akumulujesz, i nie mówię o ładowaniu się po same jaja, ja po prostu co miesiąc zamiast odkładać na konto, odkładam w eth/btc. Jak dzwoni do mnie babcia i mówi "wnusiu, a słyszałeś o tym konkuterowym piniondzu" to wiem że czas sprzedać. Nigdy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laki_dlu: ja się tylko czepiałem "80%".

Jeśli już BTC jest niecałe 70% poniżej ath, a każde podwyżki stóp procentowych obniżają cenę BTC, przy czym podwyżki dopiero się zaczynają, to zjedzie jeszcze 80% od tego co jest dziś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laki_dlu: zobaczymy ¯_(ツ)_/¯ ja tam krypto nie mam, jak zjedzie i zacznie na tym zjeździe lecieć trendem bocznym przez kilka tygodni, mimo podwyżek stóp przez FED, to pewnie coś kupię. Póki co jak leciał w górę był "sky is the limit", teraz uważam, że granicą jest ziemia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opk20: analiza techniczna jest spoko ale trzeba patrzeć na makro co się dzieje na świecie, imo dopóki nie będzie znaku że globalna inflacja już miała szczyt, i będzie koniec podwyżek stóp przez fed, to bitek nie urośnie, boczniak może być przez dłuższy czas, ale warto dokupować co jakiś czas