Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
424 294 + 93 = 424 387

Pojechałem dziś pociągiem do Sochaczewa, kosztowało mnie to 12,70zł z Warszawa Włochy, zdobyłem 47 nowych kwadratów, co oznacza, że jeden kwadrat kosztował mnie 27 gr. Ponawiam pytanie, bo może zauważy, ktoś, kto nie widział jak je zadawałem wcześniej - czy ma ktoś może #triban RC120 i może się wypowiedzieć o osprzęcie Microshift? Potrzebuję szosy, bo na crossie zaczyna być ciężko jeździć po kwadraty.

BTW, oczywiście nie zebrałem jednego z zaplanowanych kwadratów XD

Max square: 25x25
Max cluster: 890
Total tiles: 1518(+47)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Zielczan - 424 294 + 93 = 424 387

Pojechałem dziś pociągiem do Sochaczewa, kosztow...
źródło: comment_16555730034cwjcRBKt71tx60j3GWvuc.jpg
  • 17
@Zielczan: Zrobiłem nim jak dotychczas może z 20k km (stara wersja bez tarczowych), przedniej przerzutki nie wymieniałem, tylną wymieniałem gdzieś przy 15k, support mi dość szybko zaczął trzaskać (strzelam, może po 5k) tak, że nawet umycie go nic nie dawało, także to było najszybciej do wymiany, klamkomanetki miały z dwa szlify, ale nadal są spoko, kasetę to wiadomo, trzeba było w którymś momencie wymienić, tak z 6-7k pewnie przejechała
@Zielczan: mam rc120 z tarczami.
Osprzęt moim zdaniem spoko, też kupiony jako pierwsza szosa. Obecnie coś ponad 11k mam na niej ale w zasadzie to z oryginału zostały mi klamki, hamulce i rama :D
Co do kasety i korby. Kaseta mi chyba padła coś koło 5k ale to może być trochę moja winą bo trochę za długo łańcuchy katowałem no i nie przyjęła nowego :D
Co do przerzutki, z czasem wymieniłem
@Zielczan: Jak nie ma 500 na rynku, to bierz 120, jak są to dołóż. Microshit ujdzie, ale w 120 do dupy jest brak wymiennego haka przerzutki. Raz się źle wyglebiesz albo podbijesz gałąź na zjeździe w lesie i będziesz biegał po serwisach rowerowych i szukał kogoś kto Ci dosztukuje urwany albo wygięty kawałek ramy.
Kaseta MS u mnie wytrzymała 2800km, potem wymieniłem na nową, razem z korbą.
Sama przerzutka działała spoko,
@jszq: nie ma obu akurat, dosłownie cały dzień był 120 i miałem kupić teraz i już się wyprzedał xD ale jak to nie ma haka, hakiem jest rama? xD kto to wymyslil
@Zielczan: Dokładnie, hak stanowi kawał ramy, na którym jest nagwintowana dziura, do której przykręcona jest przerzutka. Na zjeździe w lesie mi podrzuciło gałąź z piachu, dosłownie długości dlugopisa, grubą jak mały palec. Usłyszałem tylko trzask, zahamowałem gwałtownie i zobaczyłem małe kółko przerzutki połamane na kawałki, sama przerzutkę zawiniętą na szprysze, a w ramie dziurę po śrubie z zerwanym gwintem i zgięty ten stały hak.
Na szczęście mój magik dał radę tam
@jszq: u mnie oprocz wymiany haka to kupilem nowa przerzutke, bo sie nie nadawala juz do niczego, inna rzecz, ze jakbym mial ten nowy rower to nie bede sie pchal na takie lasy jak wtedy, no ale narazie i tak nie ma, jak wroca do dekacza to wezme, ten ktory bedzie pierwszy, z obecnymi cenami i inflacja to za rok sprzedam w tej samej cenie i bede mogl myslec, czy brac
@Zielczan:

inna rzecz, ze jakbym mial ten nowy rower to nie bede sie pchal na takie lasy jak wtedy

Vs.

Potrzebuję szosy, bo na crossie zaczyna być ciężko jeździć po kwadraty.


Mamę oszukasz, tatę oszukasz, księdza na spowiedzi oszukasz, ale innego kwadraciarza nie oszukasz. Oczywiście, że będziesz się pchał w te lasy, jeśli masz zamiar zbierać kwadraty. :P

Bierz najlepsze na co Cię stać i bzikaj, mimo wszystkich wad tribany i
Mamę oszukasz, tatę oszukasz, księdza na spowiedzi oszukasz, ale innego kwadraciarza nie oszukasz. Oczywiście, że będziesz się pchał w te lasy, jeśli masz zamiar zbierać kwadraty. :P


@jszq: no na lasy mam crossa, dziś byłem jakieś 97% po asfalcie i jest mi cięzko tym już latać, za dalekie dystanse się to robią