Wpis z mikrobloga

@Tygrysia_Lilia: @lrllrlrr: @Meritneit: @dzicz @pemfon: @kartofel322: @Zi3L0nk4: @PorzeczkowySok: @ghfkf: @darkpassionplay @Itun: @mobutu2 @Graner @DarthRegis: @Metall: @Rdzawo_brody98 @Yabe @Maaska: @przegro_pisarz @SebX @jelly666 @chlodna_kalkulacja cześć! Wybaczcie za wołanie, ale chciałem was tylko mocno uściskać ( ʖ̯)()()()
Pobierz
źródło: comment_1655581395c508aXEFJ3OADYscdPa2Cn.jpg
@Abstrakt: jak najbardziej dobrze, zdrowy, uśmiechnięty, z planami na życie dorosłe, trzymając się swego wieku i nie zrobienie z siebie dziadka 20letniego :P A co u ciebie? Jak leci()()()()()()(
@Zi3L0nk4: Nic tylko się cieszyć () Studiujesz coś? Dobrze mieć plany na dorosłe życie, a jeszcze lepiej mieć plan b, tak na wszelki wypadek ʕʔ
@Rdzawo_brody98: Koniecznie pomyśl nad jakimś relaksem, gdy to wszystko się już unormuje. Najlepiej byłoby zrobić sobie chociaż tydzień wolnego, ale jeśli nie masz możliwości, to zaplanować sobie coś odstresowujacego na weekend. Od biedy można
@Abstrakt: nie studiuje narazie jako główny cel obrałem sobie - zarobienie przez wakacje fajnej kwoty pieniężnej, wyprowadzka z swojego rodzinnego zadupia, do większego miasta typu Szczecin / Poznań, bo źle się czuję w rodzinnym domu, a po drodze chce też kilka planów odchaczyć, jak jakiś koncert, poznanie drugiej połówki, bo trochę mi tego brakuje.. I korzystać z życia zarówno jako dorosły (dom, praca, obowiązki z tym związane), jak i atrakcje typowo
@Abstrakt: bywało lepiej, kolejny rok studiów zawalony, z premedytacją, bo to kompletnie nie to ehhh
z dość niespodziewanej strony znalazłem wsparcie, może to mi pomoże wyjść na prostą, bo to wsparcie jest wstanie mi otworzyć niedostępne dla mnie dotychczas opcje

niedługo wybieram się na kajaki, niezwykle mnie to cieszy, nie mogę się doczekać, tam też przełamię pewne swoje bariery, bo choćby będę pierwszy raz spał pod namiotami :3
@Zi3L0nk4: Nie chce być tym gościem, który cię demotywuje, ale jako w gruncie rzeczy obca(w sensie fizycznym) osoba, która nie zna dokladnie twojej sytuacji ani relacji z bliskimi, myślę, że plan b, mógłby być niezłym planem a. Szczególnie, jeśli nie chcesz zaniedbywać życia towarzyskiego, warto byłoby mieć odłożony jakiś grosz, żebyś potem nie musiał się martwić skąd np. wziąć na kaucję, piwko z kolegami czy wejściówkę do klubu. Nie musi to
@Abstrakt: czy przybliżyło to nieee wiem, nadal czuję się strasznie zagubiony i żadna opcja mi się do końca nie podoba, ale to moje nowe wsparcie chyba pomoże mi podjąć dobrą decyzję :3

i są super! byłem z tym samym kolegą rok temu, pierwszy raz, głód rośnie i w tym roku chyba na dwa dni pojedziemy ()

a na komary mam jeszcze z zeszłego roku,
@Abstrakt: nie jest to też głupie, zobaczymy narazie wchodzę dopiero do pracy od lipca, do wrzesnia jakos a potem zobaczymy co sie stanie, czy w tym roku jeszcze zrobie wielki krok, czy dopiero w nastepnym a powiedzmy czas od pazdziernika do stycznia / lutego, przeznacze na zaliczenie swoich zachcianek, wybawienie, ogolnie taki czas dla siebie. Czas pokaze()
@PorzeczkowySok: Ma być jeszcze goręcej, więc to must have ʕʔ Nie wiesz czy przybliżyło? Może się nad tym głęboko nie zastanawiałeś? Jesteś bogatszy o pewną wiedzę i wiesz też, czego robić na pewno nie chcesz, to już coś () Najgorsze, to uciekać od tej decyzji, jak ja robiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas mijał, a ja
@Abstrakt: mądrość życiowa, to coś czego też potrzebuje! Rzadko ktoś się z nią dzieli ze mną, od dziecka jakoś zawsze musiałem wszystko sam załatwiać, myśleć, kombinować bo rodzice nie nauczyli inaczej mnie( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zi3L0nk4: Zazwyczaj, gdy na początku jest trudno, to potem jest łatwiej. To trochę jak z przechodzeniem gry na wyższym poziomie trudności. Jest trudno, ale jak po czasie zmniejszysz poziom, to nagle się okazuje, że radzisz sobie lepiej od innych ( ͟ʖ)