Wpis z mikrobloga

Temat wałkowany wielokrotnie, ale szukam dobrych jakościowo t-shirtów bez logo na pół koszulki, które po dwóch praniach nie będą miały rozciągniętego ściągacza przy szyi. Odpada Pier One i Hollister, obydwie to szmaty. Kiedyś (z 5 lat temu) miałem koszulki z big stara i one do tej pory lepiej wyglądają niż tamte wymienione, tak samo z mustanga wyglądają bardzo dobrze, no i z 4F kupione chyba 2 lata temu też wyglądają lepiej niż pier one po wyjęciu z opakowania. Zależy mi na tym, żeby były inne kolorystyki niż biały i czarny.

Budżet do 50zł za koszulkę:
Uniqlo Supima - 20$ za koszulkę boli chyba że uda się na promce dorwać
4F - Jeżeli jakość tych basicków się nie popsuła to 30zł za jedną git cena
Mustang - są tylko białe i czarne bez logo
Lee - mam od nich jeansy które noszę z 3 lata i są spoko
Abercrombie & Fitch - aktualnie na asosie ~32zł za sztukę
Bis star - coś tam się dorwie bez dużego logo za 50zł

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Marka koszulki mnie nie interesuje, może to być od Janusza z Pcimia Dolnego, ważne żeby była dobra jakościowo

#modameska #streetwear
  • 10
@exyvL: H&M jest całkiem spoko - kupiłem ostatnio jedną z jakiejś serii premium - chyba mieści się w budżecie. Mam też dwie z coolmaxu kupione w zestawie - wyglądają normalnie i też czuć spoko jakość.
@apneawykopek: No jedni chwalą to H&M drudzy mówią że szmaty, ale patrząc na opinie na zalando, nawet tego pier one to nie ma co wierzyć, bo ma 4.7* na ponad 100 opinii, każdy zachwala a się nadaje jak cała reszta
@Lujaszek: Z tego co zauważyłem to te nowe mają inny skład, bo moja niebieska, czerwona i miętowa to ma 100% bawełny, a widzę że te na allegro to mają różne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exyvL: ja czasami w c&a kupuję, ale tam jest random z jakością i fasonami. Bez przymierzania bym nie kupił. Polo są całkiem spoko. W Bytomiu kiedyś kupowałem i byłem zadowolony, ale koszulki z ubiegłego roku nadają się już tylko do chodzenia po domu xDDDDDD
Adler to bym sobie odpuścił
H&m, tylko model coolmax, cena 39 zł chyba. U mnie bardzo dobrze się trzymają i mają idealny krój. Skład 60 bawełna, 40 poliester (chyba) i przez to są wygodne i wytrzymałe
@prnppp: Okazuje się że każde koszulki są gówno warte, a najlepiej to się trzymają te z bazaru xd
@Piotereluwa: Na pewno ten ściągacz przy szyi nie rozciąga po praniu? Możesz pokazać jak one u Ciebie wyglądają i ile je mniej więcej masz?
@Cztero0404 No to jak H&M, Hollister i inni źli to co od siebie polecasz?
@PaulAIlen: Na zalando znów podzielona opinia, jednym pasuje, drudzy narzekają