Wpis z mikrobloga

Kuce ostatnie mocno mnie przekonują że w "prawdziwym kapitalizmie" to oni byliby tymi kapitalistami, a nie jakiś Solorz czy Morawiecki. Nie Kulczykowa czy Obajtek, tylko to oni, kuce, byliby tymi przedsiębiorcami.

Podziękowania za inspirację do wpisu dla @eldzej_10

#bekazkuca #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #bekazkapitalizmu #kapitalizm #antykapitalizm
Pobierz Mxxx - Kuce ostatnie mocno mnie przekonują że w "prawdziwym kapitalizmie" to oni byli...
źródło: comment_16556539490uRTQN4pHQ2CZaqC8esCTg.jpg
  • 3
@M_xxx: Człowieku nie ośmieszaj się - wklejasz jakiś #!$%@? komiks który ma niewiele wspólnego z prawdą.

Ja nawet nie głosuję na Konfederację a poza tym prawdopodobieństwo że wygrają w wyborach jest porównywalne z tym że Polska kiedy będzie mistrzem świata w futbolu. Nie wiem też ile może być takich odklejeńców z obrazka ale jeśli każdego człowieka który chce niższych podatków i kapitalizmu zamiast socjalizmu widzisz jako tego z obrazka no to
@NoJakNieJakTak: Socjaliści zawsze mogą bez problemu pojechać do kraju który jest taki jak mówią że by chcieli mieć, gospodarka centralnie planowana, sektor państwowy obejmujący w całości gospodarke, część pracy nie jest opłacana bo jej efekty należą do państwa, ale jakoś nie wybierają się do Korei Północnej.