Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym świecie. Jak się nie chcesz już dłużej męczyć, to odchodzisz na swoich warunkach i tyle.

Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD

Tak to trzeba #!$%@?ć jakiś szajs z #samobojstwo nie będąc pewnym powodzenia, do tego nie raz robiąc kłopot innym ludziom, zamiast odejść w ludzkich i godnych warunkach.

Jasne, że problem z eutanazją mógłby polegać na tym, czy ktoś właściwie dokonuje tego w pełni władz umysłowych, czy to nie jest pod wpływem impulsu. Ale na pewno by się dało to jakoś rozwiązać.

Ogólnie ludzie z #antynatalizm mają rację. Zostajesz sprowadzony na ten świat mimo własnej woli, dostajesz jakiś pakiet startowy, zazwyczaj #!$%@? i musisz się z tym męczyć przez kilkadziesiąt lat swojego życia. A potem tylko z zazdrością patrzysz na innych, co mieli farta w życiu. A Ty się męcz na tym świecie, bo ktoś miał kaprys sobie zrobić gówniaka, nie zapewniając mu wszystkiego.

Jbć to życie i ten świat.

#depresja #zalesie #samotnosc #takaprawda
DoloremIpsum - Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym ...

źródło: comment_16556559791MV3H5lq8LICNXn1MmsZzr.jpg

Pobierz
  • 92
@DoloremIpsum: temat śmierci jest omijany przez media a także przez polityków, obecnie w społeczeństwie panuje nastrój iż każdy jest nieśmiertelny a jeśli istnieje jakaś śmierć to tylko w szpitalu i tylko starzy ludzie. Nie ma chętnych do dyskusji to i nie będzie zmian w tym temacie. Poza tym jaką dyskusje na temat eutanazji może prowadzić statystyczny obywatel Polski, imo trzeba zobaczyć przykłady ludzi dlaczego się na to decydują, podstawową wiedzę o
@DoloremIpsum: Większość rodzin nie jest patologiczna, więc głównie różnice będą na poziomie finansowym. Jak chcesz mnie zdziwić, skoro dałaś przykłady na zdjęciu? Patrzysz z zazdrością na tych, którym się powodzi, a patrzysz się na tych, którym nie powodzi się?
@gien:

Od którego roku życia proponujesz klinikę?


Jeżeli o mnie chodzi, to ja bym to sobie zrobiła od razu po urodzeniu, jakbym wiedziała jak to wszystko będzie wyglądać. Albo nigdy się nie urodzić.

No ale myślę, że 18 lub 21 lat byłoby odpowiednim wiekiem do podejmowania takich decyzji, skoro już od 18 roku życia możesz decydować o losach państwa w wyborach.