•  

WTF Co ja pacze. Leci jakis material na tvn24 gdzie mowia ze w USA wladze chca sie pozbyc broni i organizuja akcje ze ludzie moga oddawac bron ktora posiadaja. I akcja cieszy sie powodzeniem.

Wezcie mnie teraz wytlumaczcie jak debilowi bo nie ogarniam. Co to zmieni?
    Jak ktos mial bron i dobrowolnie ja oddal to co to zmieni? Serio ktos taki tej broni by uzyl w sposob nieodpowiedni?

Serio bron oddal ktos kto ma zapedy zeby do szkoly pojsc i strzelac?
    #bron #usa

•  

@gorzki99: tvn się nie ogląda kolego

+: cerbera
    •  

Serio bron oddal ktos kto ma zapedy zeby do szkoly pojsc i strzelac?

@gorzki99: może jego dzieciak nie weźmie broni ojca/matki

•  

tvn się nie ogląda kolego

@konserwix: a co mam tvpis ogladac? Nie dziekuje. od czasu do czasu se wlacze o 19.30 ale bez przesady. Siedze se na wypoku z lapkiem na kolanach a w tle leci tv. I se leci tvn24.

może jego dzieciak nie weźmie broni ojca/matki

@darek-jg: moze jakby bron byla przechowywana tak jak ma byc to dzieciak by nie wzial?
      Ale chyba umyka Ci istota sprawy. Raczej nikt kto ma zapedy takie zeby isc se do szkoly postrzelac na takiej akcji broni nie odda. Wiec po co taka akcja?

•  

Wezcie mnie teraz wytlumaczcie jak debilowi bo nie ogarniam. Co to zmieni?

@gorzki99: To potrzeba jakiegoś lewaka, żeby wyjaśnił.
      Też tego nie rozumiem. Rośnie ilość strzelanin, BLM robi rozpierduchę, ryzyko bycia ofiarą napaści rośnie -- no nie całkiem najlepszy moment, żeby dobrowolnie pozbywać się broni.

Chyba, że ten "sukces" to taki sam jak parę lat temu -- ta "broń" oddawana za 100-200 USD to jakieś samoróbki robione w 30 minut kosztem materiałów z marketu za 5 USD albo wręcz fabrycznie nowa broń sprzedawana taniej niż koszt wykupu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: TaQu, 81c51
    •  

@gorzki99: to się nie dziw, że takie wysrywy xD

•  

to jakieś samoróbki
      @Polinik: nawet Serbu firearms wypuściło model specjalnie zaprojektowany na gun buyback gb-22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: thefirearmblog.com

•  
      Aureilon

0

akcje ze ludzie moga oddawac bron ktora posiadaja. I akcja cieszy sie powodzeniem.

@gorzki99: jak już ktoś jest zwolennikiem takiej akcji to można by chociaż sprzedać do jakiegoś sklepu czy lombardu pistolet za kilka baksów zamiast oddawać za darmo, chyba, że taki dobrodbyt w tych stanach mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i już widzę, jak BLMy oddają swoje gnaty ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

jak już ktoś jest zwolennikiem takiej akcji to można by chociaż sprzedać do jakiegoś sklepu czy lombardu pistolet za kilka baksów zamiast oddawać za darmo, chyba, że taki dobrodbyt w tych stanach mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aureilon: NIe wsluchiwalem sie w szczegoly. Lecialo w tle. Cos ttam bylo ze sprawdzaja ta bron i ta co sie nadaje wysylaja na ukraine. Wiec "szczytny cel" :P
      Ale kij tym czy za to placili czy nie. Chodzi mi o sam fakt. Przeciez to sie nie spina.

Ktory przestepca odda bron dobrowolnie? A co sie zyskuje jak normalny obywatel dobrowolnie odda bron?

•  

A co sie zyskuje jak normalny obywatel dobrowolnie odda bron?

@gorzki99: Będzie bezbronny w obliczu ataku, ale za to nie zrobi masakry w szkole, czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Będzie bezbronny w obliczu ataku, ale za to nie zrobi masakry w szkole, czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Polinik: No wlasnie tego :PP

Ja starej daty jestem i nie ogarniam do konca tych lennyfacow ale widze ze sie nabijasz :P

•  

No wlasnie tego

@gorzki99: No to mówię -- to trzeba jakieś lewicowego umysłu, żeby wyjaśnił te zawiłości przyczynowo-skutkowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@gorzki99: chłop poczuje sie lepiej, pomyśli że dokłada swoją cegiełke do bezpieczeństwa czy jakieś inne pierdolenie.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Haha, pan Ćwiąkała top xD
    #pilkanozna #kanalsportowy

odpowiedzi (6)

Ale jutro i w piątek będzie festyn na tagu. Ogłaszam pełną mobilizację. Nie przyjmuję usprawiedliwień, bo już po maturach i zakończeniu roku szkolnego, więc #wkpinvestments powinien się stawić w komplecie.

#nieruchomosci #gielda #stopyprocentowe #standup

odpowiedzi (62)

Jestem pierwszy tydzień w nowej robocie (tzn. od piątku, tylko wtedy jakieś bhp czy coś) i mieliśmy pierwszy planning dzisiaj w którym brałem udział. Normalnie robimy wycenę i tam teamlead rzuca, że ile integracja z PayPalem będzie trwać, no to normalnie mówię, że 2-3 godzinki zejdą, bo trzeba przetestować, a inni takie wielkie oczy i mówią, że to 4-6 dni roboty. Trochę próbowałem wyjaśnić, że to przecież dwa strzały do API no ale okej.. Jedziemy dalej, coś tam musiałem podawać, bo planning poker to zawyżałem w sumie żeby już się nie musieć tłumaczyć i wtedy przychodzi moment, że wyceniamy deploy tego na AWS, normalnie bym powiedział, że to godzina roboty, ale mówię - yolo, trochę zażartuję. Ci tam znowu swoje, że 2 dni, 3 dni, a ja że 2 tygodnie xD Już myślę, że wszyscy piedolną ze śmiechu a na to project manager, że w sumie to może o czymś inni nie pomyśleli i nagle sie zaczeła litania co może się niby zdupić jak będziemy robić publisz na Amazona... finał tematu - 8 dni roboczych na to xDDDD Nie mogę po prostu z tego i bekę mam straszną. W dwa tygodnie zrobimy integrację z PayPal i zaczniemy, ale tylko zaczniemy deploy tej zmiany. A to wszystko oczywiście pod przykrywką scrumu i tego typu pierdoletów. Zespół wciska project managerowi każde gówno a ten myśli, że to tyle ma trwać. Nie powiem, podobami się to, przynajmniej se książki na zdalnym poczytam, albo w gierki popykam.

#scrum #programowanie #programista15k #programista #java #pracbaza #zalesie #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (105)