Wpis z mikrobloga

Różowa chłopa rzuciła po 5 latach, pół roku chłop z nią mieszkał w separacji. Chłop się załamał i płakał codziennie, ale się nie poddał i wychodzi na prostą. Spoko pracka zdalna ogarnięta, koniec z januszexem.

Co poza tym - moja ex była 27lvl, a teraz ja, chłop 29lvl się spotyka z Julką 21 lvl :> Także nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kurła fajnie z taką młodą mirabelką. Kręci mnie, a jej się podoba moje doświadczenie i dojrzałość.

Jest dziewicą, a nawet się nie całowała także chłop w szoku i bardzo szczęśliwy. Nie sądziłem, że jeszcze będzie mi dane w wieku prawie 30 lat zerwać jakiś gwint XD Wreszcie będzie można lizać dziewicze stepy bez obrzydzenia do nasienia poprzednich samców. Ta ja odkryję je po raz pierwszy. Ależ ją będę uczył wszystkiego :>

Mieszkam co prawda ze starymi i mam piwnicę 2x3m, ale #!$%@?... jest w pytę. Zaoszczędzam połowę hajsu, a jutro stara zrobi gołąbki. Później idę do kina z Julką :> Warto było zacisnąć zęby, uciec od ex, poszukać nowej pracy i zmienić to swoje życie.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
Pobierz swiety_spokoj - Różowa chłopa rzuciła po 5 latach, pół roku chłop z nią mieszkał w se...
źródło: comment_1655667223umYoqmRyQcQHaTf3a83EFd.jpg
  • 36
Kurde chłopie.. romantykiem to ty nie jesteś.


@WielkiNos: jak dziewicze stepy nie są romantyczne, to ja nie wiem co jest romantyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bez obrzydzenia do spermy poprzedników


@WielkiNos: w porównaniu do dziewicy, dziewczyna po kilku bolcach jest obrzydliwa. Co innego facet - nawet laski wolą doświadczonych. To dlatego, że facet nie ma tzipy i nikt się tam nie spuszcza. Nawet choroby weneryczne łatwiej
ty masz jakieś konkretne problemy, 100% postów to memy o laskach xD


@lucidwires: do tego używam mirko - jestem znawcą p0lek, julkizmu, statystyk dotyczących płci, relacji, współczesnego rynku świń, kobietouprzywilejowania i tak dalej. Mam też konta na innych platformach, gdzie zupełnie inne rzeczy mnie interesują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz sugerować, że to zaburzenie. Moim zdaniem zaburzenie to finansowanie emerytur kobietom, parytety w zarządach albo tańczenie brekdensa
@Marek_Rekus: Pomyśl o tym w kontekście miast powiatowych i gminnych poniżej 20k mieszkanców, #!$%@? hacjenda starszych to jeden z głównych selling pointów kawalera w takiej okolicy. Oczekiwania 18-20+ na ogół zamykaja się w tym zeby niebieski miał jakąś przyszłość, auto i ewentualnie prawo jazdy xD
@Marek_Rekus: 20+ kilometrów do najbliższego Maka, jeszcze kilka lat temu znajomy ogarniał sobie ruchanie co weekend jeżdząc po wsiach i zachęcając różowe wycieczką do McDonalda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecnie większość ambitnych różowych #!$%@? w siną dal, te co zostają, nawet w epoce internetów i tinderów, dość często maja minimalne wymagania.
następnym razem wymyśl kit który ma sens, bo żadna 21 latka nie poleci na 30 letniego nieudacznika co mieszka z rodzicami.


@Marek_Rekus: 8 lat mieszkałem w wojewódzkim, a teraz oszczędzam na własny kwadrat. W powiatowym o połowę tańszy. Ale się zesrałeś XD Teraz mało kto ma własne mieszkanie, chyba że 90% ludzi uważasz za nieudaczników podobnie jak Olfaktoria xD

21 letnia juleczka i dziewica? Chyba analnie


@mitusek9784: Nawet się nie
@swiety_spokoj:

Schlebiasz mi swoją niewiarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wiesz, jeśli serio to jest prawda, to tak jakbyś wygrał na loterii, hah. Ja osobiście nie znam absolutnie żadnej dziewczyny, która w wieku 21 lat nie miałaby za sobą "pierwszego razu". Nawet te największe tzw. szare myszki, kiedy osiągały pełnoletność znajdywały sobie chłopaków. Po prostu nie mogę uwierzyć, że jakaś Juleczka przez tyle lat życia nigdy się nie