Wpis z mikrobloga

@mitnick94: nie, znajomy lekarz. Kiedyś wspomniałem psychiatrze o tym leku, to powiedział, że może w przyszłości przepisze skoro dobrze działa, ale później zapomniał i już nie wracałem z tym tematem. Niewielu raczej będzie chciało przepisać lek neurologiczny, ale warto próbować, bo różne lekarze są
Działa od razu, skutki uboczne przy wyższych dawkach to są wiotkie mięśnie, senność pod wieczór, ale to się u mnie pojawia tylko od 50mg i powyżej
@mitnick94: niestety to GABAnergik, więc jak z każdym, może się rozwinąć uzależnienie psychiczne i fizyczne, dlatego robię przerwy co jakiś czas. Chociaż jeśli mówimy o niskich/średnich dawkach 25-50mg odstawienie powinno przejść bez większych problemów (zależy też jak długo sie bierze, ale ja więcej niż kilka tygodni codziennie nie stosowałem). Poza pogorszonym nastrojem przez kilka dni niczego nie zauważyłem.
@mitnick94: próbowałem fenibut, ale to było lata temu, jeszcze w liceum na maturę i parę innych sytuacji heh
Tak dawno to było, że nawet mi nie świta jak to dokładniej działało. Fenibut to w teorii agonista GABA-B (jak baklofen) i bloker VDCC (pregabalina), więc działanie powinno być zbliżone do miksu tych obydwu substancji, tylko w jakich proporcjach to nie mam pojęcia
wgl wszystkim którzy interesują się tym lekiem polecam poczytać wątek o nim na hyperreal. W skrócie, bardzo łatwo go przedawkować i wylądować w szpitalu. Co trzeci komentarz jest o tym jak ktoś usnął na zajęciach na studiach i wezwali karetkę, albo obudził się obrzygany na drugi dzień na podłodze mimo że na takiej samej dawce dzień wcześniej czuł się zajebiście.
@mitnick94: nie no bez przesady, mi się nigdy nic takiego nie zdarzyło xD hyperreal forum dla ćpunów to wiadomo, że taki biorąc pół pudełka wyląduje prędzej czy później na SOR, bo do depresji oddechowej go to doprowadzi. My tu mówimy o dawkach 25-75 max, a nie ile oni sypią heh