Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Poniedziałek, 20 czerwca 2022. Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny. Słońce wstało dziś o 04:11. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:22, ale gwiazd można wypatrywać od 22:20.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Hej słodziaki!
Jak minął Wam weekend? Naładowani energią? Kawki wypite?

@omi-omi dzięki za wczorajszą relację! Nostalgłam mocno, daj przytulasa c( uc)

Zapakowałam wczoraj teściom na wynos takie ogromne schabowe, że nawet teściowa nie skrytykowała ʕʔ Ciasto wyszło ogromne, ledwo upchałam na wierzch galaretkę z owocami. Oczywiście też dostali kawał do domu.

Zadanie na dziś to odwzorowanie łuku schodów na karton i dostarczenie do stolarza. Jaram
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Goście pojechali, pora posprzątać, obiad zrobić i do pracy iść.

@shitty_support: a proszę bardzo. W sumie po tym, jak ogłoszono nowe ceny biletów to chyba w przyszłym roku sobie daruje xD Więc możliwe, że na razie to będzie mój jedyny Pyrkon xD