Wpis z mikrobloga

Mirki kto #!$%@?ł

Pojechałem do dziewczyny na weekend 300 km własnym samochodem, jakieś 4h jazdy i ona dostaje wieczorem telefon czy nie chce dorobić przez weekend w jakimś tam gastro. Później mi oznajmia, że jej nie będzie od 10 do 23-24 i żebym na nią czekał. Sam w mieście w którym nikogo nie znam. #!$%@?łem się i powiedziałem, że wracam do domu bo nie będę siedział sam na chacie cały dzień, żeby ją zobaczyć 2 godziny wieczorem bo pewnie wróci zmęczona i pójdzie od razu spać. Ona twierdzi, że potrzebny jej hajs i że nie rozumie moich pretensji do niej bo mogę jak chce jechać z nią(siedzieć cały dzień w jakiejś obcej restauracji jak debil xD). Hajs mówiłem, że jej pożyczę jak potrzebuje, ale nie chciała Oczywiście wróciłem rano do domu i tym sposobem zrobiłem ponad 600 km w paręnaście godzin by stracić dziewczynę ¯\_(ツ)_/¯

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 79
@quizonmyface: Spaliłem 25l diesla więc bliżej 200zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ma mnie w dupie to nie wiem, ale od soboty spamuje relacjami i wpisami na fb jaka to szczęśliwa nie jest, żeby mnie wkurzyć. Według mnie to nie ja #!$%@?łem więc się pierwszy nie będę odzywał. Jak zadzwoni to podamy, jak nie to nie¯\_(ツ)_/¯ Któryś raz już mam taką sytuację, że się różne laski nie
@Kiedys_Mialem_Fejm: Jak dla mnie to tragedia, nie dość, że ma w dupie ciebie, ten związek i twój czas to jeszcze jest toksyczna i tymi relacjami na pewno chcę ci zagrać na uczuciach. Zastanów się jakby ta sytuacja wyglądała gdyby rolę się odwróciły i jaka byłaby jej reakcja. Nie namawiam cię do niczego, nie wiem czy jest tu mowa o miłości, ale jeżeli przywiązanie i strach przed byciem samym wpływa na twój