Wpis z mikrobloga

Jaki rower crossowy do 4k możecie polecić? Planuję głównie wycieczki podmiejskie, po ścieżkach rowerowych, czasami wjechać w las na jakieś w miarę wygodne ścieżki. Będę chciał zamontować krzesełko dla 2-3 latka.
Miałem upatrzony Giant Roam Disc 3, ale od dłuższego czasu nie mogę go wypatrzeć w sklepie stacjonarnym a jednak chciałbym przed zakupem przymierzyć.

#rower #rowery #pytaniedoeksperta
  • 8
@Nedved: Swoją drogą w tym budżecie już możesz celować w coś na powietrznej sprężynie jak ten w.w. Riverside 920, Tabou Flow 5.0, Northtec Caledon DB DR tak na szybko co przyszło do głowy.
I jeszcze z trochę innej beczki spisałby się równie dobrze a mimo pełnego wyposażenia wcale nie jest dużo cięższy od tych crossów: https://www.decathlon.pl/p/rower-miejski-dlugodystansowy-elops-900-wysoka-rama/_/R-p-305017?mc=8611229
Tylko trochę dziwne rozwiązanie z przykręcanymi kołami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@k3lt: A jeszcze mam pytanie. Jaki rozmiar ramy wg Ciebie będzie lepszy. Bo znalazłem tego gianta disc 2, ale niestety nie mam opcji podjechać i zmierzyć, jedynie zakup online. U mnie jest równe 180 cm i przekrok 80cm i nie wiem czy lepiej M czy L. Jeszcze do kumpla napisałem bo on ma chyba gianta więc może uda się u niego sprawdzić chociaż jeden rozmiar.