Wpis z mikrobloga

@agahej: spokojnie, zapewne to pewnie jakiś projekt społeczny - teraz influ zasypywani są zapytaniami od organizacji społecznych aby brać udział w jakiś kampaniach społecznych np. związanych z wypadkami samochodowymi itd. Taka specyfika zbliżającego się sezonu letniego.
no chyba że wiesz więcej na ten temat to podziel się info :)
@Lolek1011: z tym się zgadzam, ale zauważ że w kampaniach społecznych liczą się zasięgi - fajnie że przynajmniej chcą zrobić coś dobrego, a z tego co widzę całkiem sporo byłych uczestników z HP5 udziela się społecznie lub charytatywnie, zatem to jest fajne. Nie ma co hejtować albo cisnąć no chyba że musisz bo się udusisz cytując klasyka:)

@yolllx33: organizacje społeczne, szczególnie te mało znane często wykorzystują zasięgi influ to pozyskiwania
@kipman1: wiesz ja jestem jak najbardziej za wykorzystywaniem zasięgów do szczytnych celów. Jeżeli za tym projektem stoją psychologowie i osoby które wiedzą jak rozmawiać z takimi osobami żeby też nie zrobić im krzywdy i nie stygmatyzować przy okazji to ja absolutnie nic do tego nie mam. Ale fajnie by bylo gdyby to co wrzucają na YT też było przemyślane bo skakanie do Wisły to sposób na spowodowanie własnej nieumyślnej śmierci i
@Lolek1011: no to się zgadzamy - co do yt to można powiedzieć że to taka klasyczna strategia działania, ja mogę więcej na ten temat napisać na priv jeśli interesujesz się mechanizmami yt i jakie cele miał realizować ten filmik. To ostatni filmik tego typu - tak mi się wydaje patrząc na ich potencjalne wspolprace z graczami na tym portalu oraz jak przychylnie są odbierani przez ludzi z mojej branży.
@bubba222: to jest akurat dyskusyjne bo często osoby mające różne doświadczenia właśnie dobrze moga się odnieść do trudnych sytuacji ale na pewno powinien być zaangażowany psycholog żeby poprowadzic takie rozmowy i ta osoba czuła się bezpiecznie.
Pewnie jak każdy mało utalentowany influencer, chcą zrobić swój podcast.

W sumie wszystko co robią ekipy i reszta spółek to formaty zza granicy. Prekursorem ekip był Jake i Logan Paul - jeden teraz został bokserem, a drugi robi... PODCASTY ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wcześniej nagrywał ciało samobójcy w japońskim lesie bez żadnej cenzury, w kretyńskiej zielonej czapce i robiąc głupie miny, ze swoją grupką która chichotała gdzieś
@Lolek1011: Na pewno Jay może bardziej empatyzować. Sama miałam myśli samobójcze, więc temat nie jest mi obcy. Byłam tylko zbyt tchórzliwa, żeby doprowadzić moje zamiary do skutku. Niemniej zabójstwo a depresja/samobójstwo to co innego i na tym polu Jay (mam nadzieję) nie ma doświadczeń, żeby się wypowiadać. Z takiej pozycji można tylko rzucać puste frazesy i potakiwać głową ze "zrozumieniem". Tak wygląda większość rozmów osób, które do tematu nie są przygotowane.
@Barbarellaa: przeczytaj co pisałem wcześniej - różne organizacje wykorzystują charytatywnie zasięgi influ aby nawiązywać kontakty z takimi osobami - oni się tym nie zajmują. Jak laski na IG reklamują rzęsy czy majty do ćwiczeń to ich nie produkują przecież...