Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję za ~2 miesiące wyjechać w eurotrip na #rower na trasie Polska - Chorwacja.
Do zrobienia około 1200 km, mam na to około 14 dni, nigdy wcześniej nie wyjechałem z domu rowerem na dłużej niż dwa dni.

Nie mam żadnego namiotu, śpiwora, maty itd. Chciałbym sypiać w hotelach/hostelach, ale nie chciałbym na to wydać nie wiadomo ile pieniędzy.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na szukanie noclegów po taniości? Może ktoś z Was był na podobnym tripie i podpowie jak to robić? Jak sobie sprawdzam np. teraz noclegi na airbnb czy booking z dnia na dzień to ceny są dosyć wysokie (150 PLN+/noc).

Przypuśćmy, że na noclegi mogę przeznaczyć 1,5-2k PLN max. Jak byście to zrobili? Może zakup jakiegoś namiotu i spanie co drugi dzień w hostelach/hotelach? Nie chcę też brać zbyt dużo bagażu.
  • 8
@rysio_lubicz: nie wiem czy nie porywasz się z motyką na księżyc. Widać, że do tej pory dużo nie jeździłem. Umiesz naprawiać rower w trasie? Umiesz dobrze się spakować? 1200 to rozumiem w jedną stronę. A jak zamierzasz wracać?
Noclegi? Cóż, nie licz na niskie ceny w wakacje. Może motele ale pewnie też dużej dostępności nie będzie.

Może najpierw zrób mniejszą trasę.