Wpis z mikrobloga

Wczoraj zrobiłem całkiem fajną pętelkę rowerową więc dzielę się spostrzeżeniami i mocno zachęcam do skorzystania jeśli ktoś będzie z rowerem na zachodnim wybrzeżu.

Trasa dookoła Wyspy Wolin, dystans ok. 90 km, nawierzchnia - dosłownie każdy możliwy rodzaj. xD Od ulic ze średniej jakości asfaltem, przez idealne drogi rowerowe, szuter, betonowe płyty po typowe leśne ścieżki z korzeniami tu i tam. Dla mnie rewelacja, ale miejcie to na uwadze wybierając rodzaj roweru.

Szczegóły tej i innych tras znajdziecie w nowej aplikacji rowerowej dla Pomorza Zachodniegom, mocno polecam..

Ja pod koniec pojechałem nieco inną drogą by zahaczyć o świetny punkt widokowy na Zalew Szczeciński. Ten GPX możecie pobrać sobie z mojego Wikiloc.

Trasa jest łatwa, w większości po płaskim oraz z dala od dużego ruchu samochodowego. Idealna na jednodniową wycieczkę. Polecam startować w Wolinie i zacząć robić pętle w kierunku Kamienia Pomorskiego dzięki czemu większe podjazdy będziecie mieć dopiero pod koniec.

Ogółem polecam i zapraszam na zacne trasy rowerowe Pomorza Zachodniego. (ʘʘ)
#rower #rowery #turystyka #podroze #podrozujzwykopem #turystykarowerowa
Krupier - Wczoraj zrobiłem całkiem fajną pętelkę rowerową więc dzielę się spostrzeżen...

źródło: comment_1655724324JPU7AbDEHQ1cUSMzGj0alw.jpg

Pobierz
  • 6