Wpis z mikrobloga

Czy HJC robi takie gówniane srebrne wizjery, czy ja ją zniszczyłem czyszcząc dedykowanym muc-offem czy po prostu tak już jest ze srebrnymi szybami? Nalatane na niej jakieś 500 km, to się już #!$%@? do niczego nie nadaje. Prędkości turystyczne, nałapie robali i zostają rysy giganty, niby coś tam przez to widać ale zapłaciłem za to gówno 300 zł i trochę słabo tak co miesiąc wymieniać na nową.

#motocykle
tagan - Czy HJC robi takie gówniane srebrne wizjery, czy ja ją zniszczyłem czyszcząc ...

źródło: comment_1655744825xNO7ifZBZZojW8V4vLGSU2.jpg

Pobierz
  • 17
@tagan: ja mam szybę złota z aliekspres do rpha 11 jakieś 3 tys km mykniete i jedyna rysa to jak #!$%@?łem w murek. Zamawiaj z ali i nie plakej :P
czyszcząc dedykowanym muc-offem


@tagan: A jakim narzędziem/szmatką/gąbką? Wygląda jak byś po prostu poleciał czymś ściernym, jak ta szorstka strona gąbki do mycia naczyń. Taka gąbka zrobi to samo na chromowanych elementach itp.
@tagan: A nie było nigdzie powiedziane, żeby wewnętrznej strony nie czyścić? W ogóle to powinno to być pod pin-lockiem i niedostępne do dotykania czy zabrudzenia.
Ta poprzeczna najdłuższa powstała od #!$%@? chrząszcza xD musiałem się zatrzymać żeby wytrzeć zielono żółtego maziaja, jak zawsze spsikałem soczyście, zostawiłem do rozmoknięcia, przetarłem i widzę gigantyczną krechę, masakra. Cały sezon poprzedni jeździłem w przezroczystej i nie ma praktycznie żadnej rysy.

@4833478: Przecież tam jest pinlock, zdjęcie od środka bo lepiej widać pod takim kątem rysy.
@tagan: No właśnie od wewnętrznej strony tak dobrze je widać, że się wydaje że to na wewnętrznej masz tą powłokę i rysy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygląda prawie jak byś trolował, na tym drugim zdjęciu przecież jest pełno różnego rodzaju rys które do tego nie wyglądają jak od ruchów jakie się robi przy czyszczeniu tylko jak byś ten kask woził w torbie z zestawem narzędzi...
@Sarveil: No właśnie nie wiem, albo moje delikatne przecieranie jest mało delikatne albo mi sprzedali podróbkę jakaś, nie mam pojęcia. Ale żeby zrobić takie długie i grube krechy to musiałbym to chyba jakimś żwirem czyścić, próbowałem gdzieś z boku machnąć taką krechę palcem, paznokciem i nie ma opcji.

@4833478: No ni #!$%@?, może na tym zdjęciu od wewnątrz tak dziwnie pada światło i trochę łapie z podłogi faktury drewna z
tagan - @Sarveil: No właśnie nie wiem, albo moje delikatne przecieranie jest mało del...

źródło: comment_1655745926rnCIZXPlb2hDKyDLu59ni7.jpg

Pobierz
Moja nowa teoria - albo mam twardą wodę albo #!$%@? moja kobieta nie umie prać i na ścierce zostały drobinki proszku do prania które tak działają, nie mam więcej pomysłów. Sa jakieś jednorazowe ściereczki do kasku żeby to zweryfikować? Kupie złotą i będę testował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właściwie to bez sensu, ona nie używa proszku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tagan: Ło Panie, mam srebrną z AGV która po 40k km wygląda lepiej niż Twoja. A warto zaznaczyć, ze do mycia używałem tego co pod ręką, często myjek do szyb na stacjach