•  

Najlepsza szkolna koleżanka mojej córki 12 lvl nagle z dnia na dzień zaczęła ją olewać. Nie odpisuje na grupie klasowej ani prywatnie albo jak coś odpiszę to w stylu "nie mam teraz czasu" z widocznym fochem. W szkole zaczęła robić jakieś pokazówki i na przerwie leci do byłej przyjaciółeczki, którą jeszcze niedawno publicznie obgadywała. Nawet sam to słyszałem, kiedy była u nas nie raz na obiedzie lub kiedy zapraszaliśmy ją do kina. Młoda jest wrażliwa i ma dobre serce. Stara się nie okazywać emocji, ale widać, że cierpi. Od kilku dni wyciągam jakieś planszówki, żeby trochę poprawić jej humor. Czemu te bachory są takie wredne? Ehh chłop jeszcze raz musi przeżywać te szkolne feelsy tym razem od strony różowego paska.
    #szkola #feels #dzieci #tatacontent #zalesie

źródło: 595-5957704_pepe-meme-rarepepe-pepa-cute-retarded-pepe-hd.png

•  

@smutny_kojot: no fajna psiapsi, która innym dupę obrabia. Teraz obrabia twojej córce, potem znowu komuś innemu

•  

Czemu te bachory są takie wredne?

@smutny_kojot: zaczął się okres dojrzewania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot_20220620_202726.png

•  

@smutny_kojot: pewnie ktoś jej coś nagadał, że nie powinna z nią trzymać, że coś tam coś tam i poszło. Może to i lepiej, bo pewnie łatwo tamtą manipulować więc słaby materiał na przyjaciółkę.

•  

@hakunnin: Też tak sądzę że to jakaś intryga.

•  

@smutny_kojot: Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że nie mam córki xD

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@dzierzgos: Chodzi na angielski, chór, programowanie i ma jakieś inne koleżanki, ale z tamtą się wyraźnie zżyła, siedzą w ławce razem od 2 lat i nagle takie cyrki. Żeby to jeszcze miało jakieś logiczne wytłumaczenie, ale wygląda na to, że tamtej się po prostu odwidziało.

•  

•  

@dzierzgos: Jakby nie chciała, to bym nie zmuszał. Zresztą wszystkie dzieciaki z klasy na coś chodzą. Sam wiesz jak cię podbaza nauczy języka obcego.

•  

@smutny_kojot: u mnie to samo tylko 9lvl i też nagle coś takiego. A najlepsze jest to że my też się zżyliśmy z jej rodzicami i oni też nie wiedzą ocb

•  

@smutny_kojot: tak właśnie działają kobiety.

Faceci najpierw się pobiją a potem idą grca razem w piłkę.
      Kobiety stosują przemoc emocjonalna i izolacje towarzyska.

Napatrzyłem się ostatnie lata na sąsiadkę 15 letnia i nasłuchałem co mi opowiadała ...

Masakra.

Córka niestety musi na tym etapie nauczyć się twardej dupy.
      Przyjaciółka jeszcze wróci, nie raz nie dwa...

•  

@kobrys13: Może i wróci, ale oby to nie były powroty na zasadzie, że nie będzie już miała do kogo iść.

•  

na przerwie leci do byłej przyjaciółeczki, którą jeszcze niedawno publicznie obgadywała. Nawet sam to słyszałem, kiedy była u nas nie raz na obiedzie lub kiedy zapraszaliśmy ją do kina.

@smutny_kojot:
      Czyli czekaj, jak twoja córka obgaduje kogoś z koleżanką to jest OK, ale jak koleżanka z tym kimś obgaduje twoją córkę, to już jest wredne?

•  

@RandomowyMirek: Gdzie ty tu wyczytałeś, że moja córka kogoś obgadywała xd

•  

@smutny_kojot: Oby nie wracała, bo dalej będzie tak robić.

•  

@smutny_kojot: To taki wiek.

Rozmawiaj dużo z córką i da radę.

•  

@puexam: no ale to rodzice nie mogli się spytać córki o co cho?

•  

@smutny_kojot po prostu tamta zauważyła, że twoja to kotwica w jakimś wymiarze towarzyskim / społecznym i jednak jej nie pasuje bo przez nią na przykład ma możliwości siedzieć tylko z nią ( siedzą we 2 tak jak zauważyłeś), a tamtej już pewnie odjebuje od ig/ tiktoka i tych innych i chce z innymi patusiarzami posiedzieć bo oni są cool. Zaraz się zacznie oskariat w okół tamtej kręcić, później z każdym lvl będzie dochodziły fajki, narkotyki, alkohol a z twoją co będzie robić ? W planszówki nawalać? Przecież ludzie to podświadomie czują co z kim mogą i na ile sobie mogą pozwolić. I żebyś nie zrozumiał mnie źle bo ty córkę możesz dobrze wychować, będzie poukładana w przyszłości itp ale ten "okres dorastania" musisz przeżyć z rówieśnikami/ delikatnie starszymi bo to cię ukształtuje w głowie. Albo sama się z tym upora i stworzy w swoim środowisku przeciwwagę dla koleżanki, albo się odklei i dopóki nie przeskoczy do nowego środowiska w którym dostanie kolejna szansę na "bycie ta cool" lub historia zatoczy koło i znowu będzie alienowana. Na pocieszenie dodam, że studiach każdy ma na siebie wyjebane ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@smutny_kojot: pewnie przeczytała, że stary koleżanki pruje się na wykopie, bo nie wyszedł wcześniej z chaty do kina tak by nie musieć jechać specjalnie przez trasę marszu lepszych polaków i wolała uciąć kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Wlasciciel_prawakow: Wydaje mi się, że akurat stary tej koleżanki nie hamowałby nawet przed waszą paradą, jak go znam, więc może ciesz się, że to byłem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

siedzą we 2 tak jak zauważyłeś

@Ov3rKill: W ławce siedzą we 2. A w ile osób mają siedzieć? Stary to jest 6 klasa podbazy, a ty mi z narkotykami wyjezdzasz xD.

•  

@smutny_kojot i tylko tyle z tego wszystkiego zrozumiałeś że w ławce siedzą we 2 i narkotyki w 6 klasie xD?

Dziwić się później, że młoda se nie radzi jak stary odklejony. Niedaleko pada jabłko od jabłoni ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  
      G......d

+8

@smutny_kojot: koleżanka dowiedziała się o starym Hamiltoniarzu i wstyd teraz rękę podać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam, musiałem.

A tak na serio, ja dziecka nie mam, ale myślę, że spróbowałbym wytłumaczyć jej jakoś, że widocznie nie jest ona zbyt dobrym materiałem na przyjaciółkę, to może być dobra lekcja życia. Może spróbuj wytłumaczyć, że koleżanka jest fałszywa, bo najpierw obgaduje za plecami inną dziewczynę, a teraz się z nią kumpluje, a jeśli córka ma inne koleżanki które lubi to zorganizuj im jakieś wyjście do wesołego miasteczka lub kina, zaproponuj, żeby zaprosiła je do siebie, niech się pospotyka z kimś innym w wakacje. Teraz jest koniec roku i można rozwinąć inne przyjaźnie, a we wrześniu córka usiądzie z kimś innym w ławce.

•  

@Ov3rKill: "Odklejony" to jakieś nowo poznane słowo w twoim życiu?

•  

@smutny_kojot:

Chodzi na angielski, chór, programowanie

Chodzi, czy ty ją wysłałeś? Daj jej jeszcze kilka zajęć np. carving, wózki widłowe, kuchnia molekularna, bo za dużo ma czasu by być dzieckiem kto to widział...

•  

@smutny_kojot: dobrze że pytasz na wykopie, bo może tutaj właśnie są dzieciaki z jej klasy xd

•  

@wpisynienawisci: Wlasnie zaczyna mi się wydawac, że z niektórymi już rozmawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@smutny_kojot: Nie martw się. Niedługo młoda odkryje moc psitki i będzie szukała schronienia u łobuzów oraz usługującym jej beciakom, a psiapsiółki będą tylko dodatkiem do zabawy bo w końcu girls just want to have fun
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Izarip
    •  

@smutny_kojot: ehhh jak sobie pomysle, że mnie to czeka za te 12 lat (╯︵╰,)

•  

@smutny_kojot tak, nowe. Koleżanka twojej córki mi sprzedała jak z nią z przyrki wracałem i szliśmy na bootcampa.

•  

@smutny_kojot: Mam dokładnie taki sam problem z siostrzeńcem. Jest wobec klasy wyrzutkiem. Kiedyś przyjaźnił się z takim jednym, jakiś czas po śmierci siostry nagle cała klasa się od niego odwróciła. Nawet ten kolega, który często u nas nocował dokuczał mu tekstami w stylu "ej, mama dzwoni", "co mama zrobiła wczoraj na obiad?". Były nawet teksty w stylu "spuścimy mu łeb w kiblu". Przez to totalnie zamknął się w sobie, olał naukę. Ten rok skończył z kilkoma zagrożeniami. Szwagier sobie z nim nie radzi a na głowie ma jeszcze wychowanie 5 letniej córki. Totalnie nie rozumiem dlaczego nie pójdzie z nim do psychologa. Tłumaczymy mu, że dzieciak może mieć depresję ale ten zawsze znajduje wymówki żeby tego nie robić. Jest super chłopcem, z dobrym sercem. Ma super poczucie humoru, nie jest brzydki. Zna się na autach lepiej niż nie jeden dorosły mężczyzna, często jeździ rowerem i ogólnie jest aktywny. Nie rozumiem dlaczego niektóre dzieci nie mają empatii, nie potrafią spojrzeć na siebie. Na przykład ten jego fałszywy przyjaciel nie ma ojca, zostawił go zanim się jeszcze urodził. Drugi zaprosił go kiedyś do domu a jego matka na obiad robiła ślimaki i jeszcze pytała czy zje z nimi (poważnie XD). Wychowawczyni nie ma kontroli nad klasą, jedynie przekazuje rodzicom uwagi i to co ich dzieci mówią.
      Sama byłam dręczona w szkole, dziewczyny podglądały mnie w toalecie, wycierały szron z szyb w twarz i robiły różne inne dziwne rzeczy. Po zmianie szkoły było lepiej, do czasu aż znów spotkałam się z nimi w średniej.
      Staram się go wspierać i pocieszać jak mogę. Chodzę na rozmowy z wychowawczynią gdy szwagier nie może, zabieram na spacery, gramy razem w gry lub chodzimy na lody. Martwię się strasznie co będzie z nim i jego siostrą za 5, 10 lat (╯︵╰,)

•  

@smutny_kojot: ja już się wkręciłem w universum- zakładaj własny tag

•  

@kobrys13: pierdolisz
      @smutny_kojot: po prostu dzieci mają słabo wykształconą empatię, nie rozumieją, że inni mają uczucia i że swoim zachowaniem na nie wpływają.
      Dzieci żyją w swoim egoistycznym świece bo tak działa nasz małpi umysl. Kiedyś dziecko które nie było egoistyczne po prostu nie dożywalo dorosłości, więc to jest uwarunkowane genetycznie.

+: acidd
    •  

@kobrys13: jezu ale pierdo$$$$, typy to dopiero są fałszywe xD Zawistne o wszystko i zakompleksione - popatrz chociażby na wykop i tag jak przegryw, creme de la creme toksyczności. Kobiety są znacznie inteligentniejsze emocjonalnie i dużo łatwiej im rozmawiać o uczuciach, komunikować potrzeby, a typ to co najwyżej Ci nóż w plecy wbije i oszuka na hajs rozpowiadając przy tym plotki o Tobie XD

+: Soso-, Pierorzek
    •  

@smutny_kojot: to co pisze @kobrys13 Wiem co mówię bo miałem zawsze babiniec w klasach w szkole i jestem przeciwnikiem koedukacji do tego stopnia, że zagłosowałbym nawet na Korwina jakby to było realne

+: Hrabia1
    •  

@drheist: co cie czeka? w sensie masz plan zrobic dziecko czy juz zrobiles?

•  

@smutny_kojot: no i problem sam się rozwiązał bo jak się kulturalnie pozbyć koleżanki która obgaduje innych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      teraz wystarczy ją ignorować, choć pewnie i tak sama wróci szybciej niż się wydaje ¯\_(ツ)_/¯

•  

Nawet ten kolega, który często u nas nocował dokuczał mu tekstami w stylu "ej, mama dzwoni", "co mama zrobiła wczoraj na obiad?". Były nawet teksty w stylu "spuścimy mu łeb w kiblu".

....

Na przykład ten jego fałszywy przyjaciel nie ma ojca, zostawił go zanim się jeszcze urodził.

@nowekontonowaja: gdyby był chujem ten twój siostrzeniec to wiedziałby jak się palantowi odgryźć, na "ej, mama dzwoni" powinno polecieć: "a nie, bo twój ojciec, mówi że alimenty zacznie płacić od następnego miesiąca", wiem że to zniżanie się do poziomu tego pajaca, ale w wieku szkolnym wszystkie chwyty dozwolone( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety pewnie typ wrażliwca introwertyka, będzie dusił w sobie i przyjmował wszelkie obelgi... A takich momentach czasami lepiej jest się odszczeknąć, a potem przywalić w pysk jeśli zachodzi potrzeba¯\_(ツ)_/¯

•  

@janekhe: już jest, ma niecały roczek :)

•  

@smutny_kojot: a pomyślałeś, że Twoja córka mogła ci powiedzieć tylko połowę prawdy?

•  

@smutny_kojot po prostu jakaś toksyczna dziewczynka. Lepiej by się trzymała od niej z daleka. Tak dzieci też mogą być tosyczne i jest to wina rodziców, ale mogą takie być.

•  

@notting_writer1: @xdTM: @LumiereApacz: Dobra Mireczki - jeśli chodzi o przemoc kobiet wobec kobiet i wzorce zachowań w takich sytuacjach to najpierw odróbcie prace domowe i poczytajcie literaturę.

Tony badań jednoznacznie pokazują, że agresja kobiet wobec kobiet ma inne schematy (psychologiczne, socjologiczne) jak mężczyzn wobec mężczyzn (przemoc fizyczna, przemoc słowna).

Tak samo schematy deeskalacji są zupełnie inne i w przypadku mężczyzn znacznie skrócone (w młodym wieku wręcz natychmiastowe) wobec kobiet (długie).

I ja nigdzie nie stwierdziłem, że kobiety są gorsze czy coś - kobiety są po prostu inne od mężczyzn.

Ale spoko... macie prawo do swojego subiektywnego zdania :)

No chyba, że jesteście białorycerzami to przepraszam, nie mam argumentów :p

•  

@smutny_kojot: Zrobiło mi się serio smutno, jak to przeczytałam, bo sama przeżywałam jakieś chore jazdy w podstawówce w tym wieku ( ͡° ʖ̯ ͡°) u nas było o tyle cieżko, że mieliśmy jedną laskę z chyba jakimś borderline, bo jednego dnia potrafiła być fajna i miła, a drugiego dnia knuć intrygi przeciwko koleżankom, skłócać jedne z drugimi, dzielić klasę na wrogie obozy, no masakra ogólnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) do mojej najlepszej koleżanki wtedy nagadała coś, że ja się z niej naśmiewam, bo jest biedna i że wstydzę się z nią pokazywać. Ona najpierw przestała się do mnie odzywać i ja nie wiedziałam czemu i to było dla mnie bardzo trudne, potem na szczęście pogadałyśmy szczerze i ja jej powiedziałam, że nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła, bo bardzo ją lubię i szanuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@smutny_kojot: Wiem chyba co jest miras. Moja córka lvl 5 a czasami już w przedszkolu mam podobne tematy.
      Poświęcam młodej sporo czasu, gramy w gry, dużo wychodzimy na spacer i plac zabaw, jezdzimy na rowerze. A są dni, że wraca z przedszkola taka smutna, pytam czy coś się działo to pada klasyczne "nie wiem, nie pamiętam" i już wtedy wiem, że coś poszlo nie tak. Dopiero przy usypianiu mi powie, że np koleżanki się z nią nie chciały bawić albo ktoś jej coś przykrego powiedział.
      Chyba się nie da przed tym uchronić dziecka, trzeba po prostu budować z nim silną więź i poczucie własnej wartości tak aby, jak najmniej ulegało rówieśnikom .

Myślę, że dobrze robisz. Spędzajcie wolny czas razem, najgorsze chyba to po prostu zignorować i zostawić dziecko same z tematem.

•  

@smutny_kojot: pewnie rodzice tej koleżanki dowiedzieli się, że masz konto na wypoku i nie chcą by ich córka zadawała się z kimś z tak patologicznej rodziny, w pełni ich popieram

•  

Stary to jest 6 klasa podbazy, a ty mi z narkotykami wyjezdzasz xD.

@smutny_kojot: HAHA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      przypomniało mi się, że w ten sam sposób i w tym samym wieku (co w sumie się zbiegło z pójściem do gimnazjum) straciłam kontakt z koleżanką, z którą się trzymałam od 1 klasy. w 6 jej się załączył protokół "chłopaki imprezy i inne takie takie" i już jej nie pasowałam do krajobrazu (nie mieszkałam w patoli, to było najzwyklejsze osiedle). nie chcę niszczyć Twojego radosnego świata, ale u wielu dzieciaków w tym wieku już się to może powolutku ze starszym towarzystwem zaczynać jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli młoda ma inne towarzystwo, to sobie poradzi - czas pomoże, byleby już jej nie ciągnęło do tej laski. fajnie, że się tym przejmujesz i jej organizujesz czas. niestety jest szansa, że nawet jeśli podejrzewa o co chodzi, to po prostu Ci nie powie / powie, ale za kilka lat.

•  

@smutny_kojot: O ludzie mam flashback z podstawówki też mnie najlepsza psiapsi olała z dnia na dzień. Nigdy się nie dowiedziałam dokładnie dlaczego, i nigdy się z tym do końca nie pogodziłam.

+: Kadej
    •  

@drheist: no to musze cie okreslic jako debila skoro dobrze wiesz ze jak zrobisz gowniaka to i on bedzie cierpial i ty, a mimo wszystko dalej sie na to decydujesz

wedlug mnie tracisz prawo do plakania, ze cie to czeka skoro to byla swiadoma decyzja. chyba ze przypadek, to cofam to co napisalem

•  

@janekhe: @janekhe: aż się zesrał xD typie to oczywiste, że bierzemy to na klate. Napisałem komentarz nawiązując do op’a, że pewnie też przez to będziemy przechodzić , a Ty wyjeżdżasz od debili i jakimś moim płakaniem xD

+: Pierorzek
    •  

@smutny_kojot: byliście w kinie na parku jurajskim?

•  

@drheist: sory ale mnie wkurwia po prostu cos takiego, dopiero po napisaniu sie zorientowalem ze rzeczywiscie mozesz sie tego calkowicie spodziewac xD po prostu mnie boli dupsko bo wedlug mnie sprowadzanie nowych istot na ten swiat jest calkowicie niemoralne szczegolnie kiedy wiesz ze twoje dziecko tez bedzie przezywac rozne bolaczki
      po co?

•  

@kobrys13: przecież napisałeś to co ja napisałem i do tego zadzierasz nosa. Powinienem przestać czytać po pretensjonalnym "jeśli chodzi o przemoc kobiet wobec kobiet i wzorce zachowań w takich sytuacjach to najpierw odróbcie prace domowe i poczytajcie literaturę."
      Pal wroty

•  

Może to i lepiej, bo pewnie łatwo tamtą manipulować

@hakunnin: Jak każdym 12latkiem?

•  

@notting_writer1: Przepraszam - odpowiedź była do dwóch poprzednich z listy. Przypadkiem na niej się znalazłeś.

Gumę już spaliłem :)

•  

@smutny_kojot:

Stary to jest 6 klasa podbazy, a ty mi z narkotykami wyjezdzasz
      Nie chce cię martwić, ale kiedyś po 6 klasy szło się do gimnazjum - u nas w gimnazjum już było parę osób które zielsko paliły i trochę handlowały. Piwko na imprezie, czasem trochę wódeczki też się zaczynało pojawiać - wiadomo tak żeby wrócić tak, żeby mama nie widziała i raczej piwo na 3 niż flaszka, ale to już blisko.

•  

•  

Czemu te bachory są takie wredne?

przecież dorośli (baaaardzo często) zachowują się identycznie xd

@smutny_kojot:

•  

Jest super chłopcem, z dobrym sercem

to niemożliwe wtedy nikt by się go nie czepiał
      pewnie obraża kobiety w internecie

pokaż spoiler nawet jeśli nie teraz to w przyszłości

zapytaj ekspertów od szkolnej przemocy np @Filipterka25 albo @Pierorzek

@nowekontonowaja:

źródło: obraz.png

•  

to niemożliwe wtedy nikt by się go nie czepiał

@Chodtok: Tamta talibska inba utwierdziła i utwierdza mnie w przekonaniu, że być może te gnębienie naszych inceli nie było bezpodstawne. A co? W większości wypadków gnębienie wynika z toksyczności, nie toksyczność z gnębienia. W pozostałych przypadkach z wpisywania się w bycie ofiarą, która nie umie się bronić. Przykro mi, tak działa świat.

Najlepsza szkolna koleżanka mojej córki 12 lvl nagle z dnia na dzień zaczęła ją olewać. Nie odpisuje na grupie klasowej ani prywatnie albo jak coś odpiszę to w stylu "nie mam teraz czasu" z widocznym fochem. W szkole zaczęła robić jakieś pokazówki i na przerwie leci do byłej przyjaciółeczki, którą jeszcze niedawno publicznie obgadywała. Nawet sam to słyszałem, kiedy była u nas nie raz na obiedzie lub kiedy zapraszaliśmy ją do kina. Młoda jest wrażliwa i ma dobre serce. Stara się nie okazywać emocji, ale widać, że cierpi. Od kilku dni wyciągam jakieś planszówki, żeby trochę poprawić jej humor. Czemu te bachory są takie wredne? Ehh chłop jeszcze raz musi przeżywać te szkolne feelsy tym razem od strony różowego paska.

@smutny_kojot: No i gdzie problem? Relacje w tym wieku są nietrwałe.

Młodej można pomóc wyciągnąć wniosek, że może ktoś, kto przy niej obgaduje byłe koleżanki także i ją będzie obgadywał.

Jest wobec klasy wyrzutkiem. Kiedyś przyjaźnił się z takim jednym, jakiś czas po śmierci siostry nagle cała klasa się od niego odwróciła. Nawet ten kolega, który często u nas nocował dokuczał mu tekstami w stylu "ej, mama dzwoni", "co mama zrobiła wczoraj na obiad?". Były nawet teksty w stylu "spuścimy mu łeb w kiblu". Przez to totalnie zamknął się w sobie, olał naukę. Ten rok skończył z kilkoma zagrożeniami. Szwagier sobie z nim nie radzi a na głowie ma jeszcze wychowanie 5 letniej córk

@nowekontonowaja: Tu cała rodzina poczynając od szwagra musi w trybie pilnym ruszyć na terapię. Sorry, ale problemy wychowawcze dzieci wynikają zazwyczaj z jakiejś dysfunkcji w domu - tu bym stawiał że szwagier nie umie się ogarnąć w żałobie.

Młody niestety, musi się nauczyć tego co każdy facet - walenia w pysk i odszczekiwania się. Powodu rozpadu kolegowania się nie ustalisz, masz jedynie fragmentaryczne zeznania jednego z dzieciaków więc tego bym nie drążył kto kiedy zaczął.

I niestety, u chłopaków w tym wieku najskuteczniejszą metodą deeskalacji jest... eskalacja. Musi pojechać po jadącym po nim przeciwniku i poprawnie zaciskać pięści, przyda się też poza szkołą.

Aha, nazwijcie mnie patusem, ale u mnie na etapie gimnazjalnym napierdalanie się po mordach było raczej codzienne.

•  

gnębienie wynika z toksyczności, nie toksyczność z gnębienia

no no no xd
      a gwałt wynika z tego że kobieta ubrała się zbyt prowokująco

@Filipterka25:

•  

a gwałt wynika z tego że kobieta ubrała się zbyt prowokująco

@Chodtok: A łykopki od robienia śmieszków z e-kurew w Afganistanie to w którym miejscu nie byli toksyczni?

•  

no wiem wiem
      na szczęście oskarki kilkanaście lat wcześniej wyczuły że będą robić takie rzeczy i zawczasu wymierzyli im sprawiedliwość
      co za wspaniałe chłopaki <3

@Filipterka25:

•  

na szczęście oskarki kilkanaście lat wcześniej wyczuły że będą robić takie rzeczy i zawczasu wymierzyli im sprawiedliwość

@Chodtok: Oh, nic nie wyczuli, ale najpewniej nasi toksycy od hehe ale śmieszne, ktoś demaskuje laski w Afganie a potem talibowie je zabijają byli równie toksyczni w szkole czy przedszkolu.

No ale wiadomo, przecież złe to było jak Elliot Roger nie mógł zaruchać, a nie jak zaczął strzelać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  
      Pierorzek

0

@Chodtok: jeżeli po wysłaniu dziecka do 12 różnych szkół w każdej z nich jest gnębione to problem jest z dzieckiem, nie ze szkołą. Po prostu nie łykam tej propagandy, pamietam jak wyglądały szkolne ofiary. Chodziłem do prywatnego liceum iw którejś klasie przez chwilę był u nas jakiś chłopak którego to była kolejna już klasa bo wszędzie czuł się prześladowany. Był całkiem przystojny, ja nie potrafię tego ocenić ale tak mi się wydaje. Wysoki, czarne gęste włosy, szczupły. I przez te kilka tygodni, może nawet miesięcy ani razu nie rozmawiał z nikim z klasy. Gdy ktoś do niego podchodził i zaczynał mówić on uciekał po schodach na górę jak jakoś poj3b. Był ekstremalnie dziwny i nie dało się po prostu z nim zaprzyjaźnić, to było niemozliwe. Nawet kładł sobie na krzesełku obok plecak żeby przypadkiem nikt się nie dosiadł. Po tym czasie przeniósł się znowu chociaż nikt nic mu nie robił.

Założę się o dobre 20zl, że siedzi teraz na tagu i placze, że p0lki nie skakały mu po... Przez jego krótkie obojczyki i wąskie nadgarstki.

•  

jeżeli po wysłaniu dziecka do 12 różnych szkół w każdej z nich jest gnębione to problem jest z dzieckiem, nie ze szkołą.

@Pierorzek: Nie no, biedny przegryw ma przecież prawo być odludkiem, który się nie myje i jest wredny, ale jego normikowi koledzy mają obowiązek być mili a normikowe koleżanki zdjąć przed nim majtki najpóźniej w dniu jego szesnastych urodzin.

Nauczyciele też nie powinni go prześladować jakąś-tam podstawą programową, no skoro on ma inne zainteresowania (i wiedzę na poziomie magisterskim z np. pokemonów czy czanologii) to powinien mieć te czwórki z pozostałych przedmiotów, tak jak te chady wredne, co on polonica przymyka oko na oddanie wypracowania po terminie z uwagi na to że reprezentowali szkołę na jakichś zawodach sportowych.

Ponadto należy się pochylić nad sytuacją przegrywów na rynku pracy, to nie może być tak że pomimo bycia NEET-em nie mają kasy na czitosy i tajgory. Społeczeństwo jest im winne dożywotnią rentę w wysokości co najmniej 15-20k za to, że ich tak okrutnie prześladowano w szkole.

•  
      Pierorzek

0

@Filipterka25: ostatnio przeczytalem, że mnóstwo przegrywow nie potrafi wiązać butow, np ich guru zero_dwa. Spytalem jak to możliwe, a oni na to, że aby potrafić robić takie rzeczy muszą nastąpić wyjątkowe okoliczności a w ich wypadku nie nastąpiły i to przecież nie ich wina, że w wieku 20lat mają buty na rzepy. To nigdy nie jest ich wina.

•  

najpewniej nasi toksycy od hehe ale śmieszne, ktoś demaskuje laski w Afganie a potem talibowie je zabijają byli równie toksyczni w szkole czy przedszkolu

ciekawe co było pierwsze
      całe lata gnębienia prześladowania wyśmiewania przemocy psychicznej (i być może fizycznej) i ogólnie niszczenia komuś psychiki
      czy
      nienawiść tego kogoś do ludzi
      hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

pokaż spoiler nie no raczej to drugie
      niektórzy mają po prostu "złe dusze" i RODZĄ SIĘ mizantropami

@Filipterka25

jeżeli po wysłaniu dziecka do 12 różnych szkół w każdej z nich jest gnębione to problem jest z dzieckiem

nomć np spektrum autystyczne albo po prostu jest cichy/lękliwy/wrażliwy/pizdowaty/niezdarny/niedostosowany
      no i ta zmiana szkoły kilka razy rocznie to bardzo powszechne zjawisko
      jbc to była mowa o dziecku mającym 12 lat

@Pierorzek

przez te kilka tygodni, może nawet miesięcy ani razu nie rozmawiał z nikim z klasy. Gdy ktoś do niego podchodził i zaczynał mówić on uciekał po schodach na górę jak jakoś poj3b. Był ekstremalnie dziwny i nie dało się po prostu z nim zaprzyjaźnić, to było niemozliwe. Nawet kładł sobie na krzesełku obok plecak żeby przypadkiem nikt się nie dosiadł

Nie no, biedny przegryw ma przecież prawo być odludkiem, [...], ale jego normikowi koledzy mają obowiązek być mili

ah no to w takim razie zupełnie zrozumiałe
      jak widzi się kogoś takiego to nie można podkreślam nie można go po prostu zostawić w spokoju
      trzeba go zgnębić zgnoić zaszczuć zafundować mu traumy myśli samobójcze i (jeszcze dużo głębszą) fobię społeczną xd
      to zupełnie jak chłop widzący skąpo ubraną babę w ciemnym zaułku - po prostu tak działa natura

@Filipterka25 @Pierorzek

Założę się o dobre 20zl, że siedzi teraz na tagu i placze, że p0lki nie skakały mu po... Przez jego krótkie obojczyki i wąskie nadgarstki.

normikowe koleżanki zdjąć przed nim majtki najpóźniej w dniu jego szesnastych urodzin

jprdl nieźle nawalone w głowach macie xd
      (to nawalone to eufemizm bo nie chcę bana)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

wrzuć ktoś na pikabu xD
    #ukraina #rosja

odpowiedzi (18)

• odpowiedzi (15)

Że smutkiem przyglądam się temu co stało się z tym portalem. To niegdyś wesołe miejsce, tętniące życiem i humorem, zamienia się powoli w ukraińską tubę propagandową. Wchodzę sobie rano w gorące z 12h i co widze:
    - pozycje nr 2, 1000 plusów, wykopki pałują się do zdjęcia jakiegoś ukrainskiego generała, tak jakby w historii Polski brakowało wybitnych strategów. Zwracam uwagę spierdoksom i co słyszę? "pierdolnij się w głowę" xD
    - pozycja nr 3 - 500 plusów, wykopki jaraja się filmikiem gdzie ukraińscy żołnierze spotykają kacapa witając się słowami "no hej, my banderowcy". Fajnych macie nowych idoli wykopki. XD
    - pozycja nr 15 - 320 plusów, wykopki tasują się pod zdjęcie żołnierza Azowu, organizacji skrajnie nacjonalistycznej i neonazistowskiej, ale chuj w to, żołnierz na kominiarkę w czachę, wygląda jak operator z Call of duty i ma taką fajnom bazookę więc wszystko jest cool xD

Dalej nawet nie chce mi się tego gówna scrollowac. Ogarnijcie się wykopki bo postradaliscie zmysły.
    Poniżacie nie tylko siebie ale i nasz kraj, klękacie przed nimi tak jakbyście byli bezpanstwowcami, wystawiacie im całą dupę. Ja takze kibicuje ukraincom, ale potrafię przy tym zachować jakoś pewność siebie, honor, dumę i tozsamosc narodową.

Najbardziej śmieszne i zalosne jest jednak to że pomimo waszej wielkiej miłości do naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, taki przecietny ukrainiec ma w chuju co sądzi o nich polak i w żaden sposób nie myśli nawet aby się z nim bratać. Jeśli wydaje się wam że kilkadziesiąt lat wystarczy be pogodzic ze sobą dwa zwaśnione narody to jestescie w dużym błędzie. Nie zapraszam do dyskusji bo temat wyczerpany. Plusujcie polską flagę.

#ukraina #rosja #wojna #propaganda
    pokaż całość

odpowiedzi (113)