Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JediKnight: wszyscy w tym kraju cisną po nim i po jego społeczeństwie gdy tylko nadarzy się okazja, ale afera jest tylko jak to zrobi ktoś "lewicowy" xd Jak jakieś Korwiny mówią że Polacy to debile to ludzie na wypoku cieszą mordy i go chwalą XD
@YouCanCallMeBillieGates: Fajne te wasze urojenia. Jeszcze fajniejsze jest to, że to rosyjska propaganda wam wciska takie bzdury, przecież wymyślanie bzdur o złym zachodzie i upadku cywilizacji to jest główny punkt ich programu dezinformacji xD I to od dziesięcioleci. DO teraz na wykopie jest wrzucany ten durny filmik o tym jak to rusek zdradza sekret, że chcą zniszczyc europę gejami xDDDD
XDDDDD to już się robi nieźle #!$%@?, niedługo jak mi się śmietana zwarzy to będzie to efekt ruskiej propagandy XD


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: Nie ośmieszaj się. To jest PODSTAWOWY punkt ruskiej propagandy od dziesięcioleci.

Już nawet nie można być przeciwko takim odklejeńcom jak Środa, bo cię wyzwą od onucy, paranoików coraz więcej.


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: ja już nie wiem, czy to celowe udawanie, że nie wiesz o co chodzi (tylko po co?) czy głupota.