Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja tak uważam, że jak jest tak gorąco i wilgotno to golenie pusi i dupska jest podstawą? Zwłaszcza jak kobiety w takie upalne dni noszą stringi czy stroje kąpielowe. Rozbraja mnie logika kobiet, które z przodu są ogolone, ale z tyłu już nie bo przecież nie praktykują analu xD

Żeby w tych czasach jako kobieta się nie golić to trzeba być jakimś ewenementem co śpi w kartonie pod mostem. Jak można liczyć na seks, być z kimś i jednocześnie nie golić dupska.

Pamiętajcie, jak jesteście na #tinder randce u laski to sprawdzamy czy ma wilgotne husteczki. Większość tylko klasycznie rozciera papierem resztki w łoniaki.

#rozowepaski #zwiazki dla zasiegu #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #higiena #intymnosc #randki #randkujzwykopem #kobiety #kobieta #p0lka
  • 20
@tinder_project życie
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU po co placic jak nie widac przecież ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@2cf002b2f4 w skrajnych przypadkach tak, ale jakiej jakości będą to kandydaci to inna sprawa

@Tata_Kasi dokładnie, nieświadomość własnego ciała, ale jak może nie być widać podczas pozycji na pieska? No #!$%@? jak xD ale może nie tyle co brakuje wyobraźni co one po prostu nie wiedzą o ich istnieniu bo wycierają się z obrzydzeniem,
@Tata_Kasi nie wiem, ja myję zawsze, chyba że totalnie nie mam jak to wtedy chusteczki.

Inna sprawa, że laski nie mają ich często nawet w torebkach, to dla mnie spore zaskoczenie, #!$%@? facjata i tylko zasmarkane chusteczki się poniewierają.

Ogólnie przyjąłem, że brak nawilżanych chusteczek to red flag, a jak do tego burdel w pokoju/mieszkaniu to już wiadomo, że syfiara xD