Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
W zeszłym tygodniu postanowiłem w ramach końca delegacji zrobić eksperyment. Jako że zbliżał się długi weekend, a do wojewódzkiego miasta miałem tylko kawałeczek, ustawiłem sobie lokalizację na #tinder na centrum i spokojnie patrzyłem jak rośnie liczba lajków.

Poświęciłem trochę czasu na odfiltrowanie, wybrałem 5 matchy. Z czego 2 różowe wyjeżdżały wcześniej do rodzinnego domu więc odpadły. Pozostałe trzy postanowiłem zrobić jednego dnia i wiedziałem że jadą też do rodzinnych domów ale później (dwie z nich specjalnie opóźniły mocno wyjazd) xD

Będąc na spotkaniu z panną 1 (postawiła mi flat white) dość szybko udało się zejść na temat eksperymentów i poszliśmy do niej bo współlokatorki nie było już w mieście. Ubierając się po wszystkim już pisałem z panną 3 bo miała dość zajęty dzień (zajęcia sportowe) i zbierałem się do panny 2.

Panna 2 wynajmowała pokój i nie była sama w mieszkaniu ale jej współlokatorki wiedziały że nie wpadłem tylko na kawę więc nie przeszkadzaly, uprzednio witając się ze mna z usmiechem. U panny 2 zostałem chwilę (i kilka razy ja robiąc plus ugotowała mi coś na szybko) bo panna 3 miała luke czasową między 18:30 a 19:45 (wyjazd do domu umówiony, do rodziców).

Panna 3 mieszkała tymczasowo u siostry w nowym deweloperskim i ciężko było do zadupie odnaleźć xD nie była skłonna podać od razu adresu tylko podawała mi stopniowo (nie mam pojęcia co za tym stało) więc jechałem lekko niepewny. Od wejścia do niej zacząłem już rutynowo ją rozbierać (z poprzednimi trochę rozmawiałem najpierw ale 3 kawy już nie chciałem pić) i dalej poszło czysto technicznie tylko z nutą przemocy (bo tak lubi) abym tylko nie zostawił śladów.

Po wszystkim wnioski i ciekawostki:
- zrobiłem 50 km po mieście jakoś
- dwie z nich jechały do chłopaków którzy na nich czekali (powiedziały mi to dużo później/na drugi dzień)
- jest to TOTALNIE absorbujące i wyczerpujące zadanie. Doszło do tego że myliłem imiona albo w ogóle pisałem nie do tych co trzeba. Napisałem też raz do jednej i na WhatsApp i na tinder. Spontan w takim wypadku nie działa, musi być system.
- całość od wyjechania z domu trwała 6 godzin
- akcję i selekcję zacząłem parę dni wcześniej ale nie ładowałem w to dużo czasu. Jeśli był vibe to szło.
- była jeszcze panna 4 ale źle to przygotowałem i nie dałem rady
- chyba nigdy nie czułem się tak zajechany psychicznie i fizycznie.

Pic rel pomyłka, pisałem do niej i na WhatsApp i tinder jednocześnie rozmawiając jeszcze na żywo z poprzednią xD

#blackpill #badoo #redpill
Pobierz D.....r - W zeszłym tygodniu postanowiłem w ramach końca delegacji zrobić eksperyment...
źródło: comment_1655756556qZFcrp9aHD3Lx1Uj0lRb6C.jpg
  • 27
Jako że zbliżał się długi weekend, a do wojewódzkiego miasta miałem tylko kawałeczek, ustawiłem sobie lokalizację na #tinder na centrum i spokojnie patrzyłem jak rośnie liczba lajków.


@DunningKruger: jak sobie tą lokalizacje zmieniłeś? Kupowałeś specjalnie golda?